NEVÍTE, CO NAKOUPIT NA VÁNOCE? ČÁST I.

Nevíte, co nakoupit na Vánoce? Nechceme vás strašit, ale musíte nám dát za pravdu, že Vánoce tu budou hned! Měsíc a dva dny – což je opravdu brzy. A pokud patříte mezi ty, které dárky nakupují na poslední chvílí, anebo nemáte skoro žádné tipy, co svým drahým koupit, tak vám doporučujeme si přečíst pár našich tipů, které vás třeba osloví.

www.weheartit.com

www.weheartit.com

NEJPRODÁVANĚJŠÍ 

Tím velice oblíbeným a nejprodávanějším se stal produkt značky Nuxe, konkrétně se jedné o dárkovou kosmetickou sadu číslo II. Tato sada obsahuje limitovanou edici multifunkčního suchého oleje Nuxe a mini parfém ve spreji. Suchý olej je vhodný pro všechny typy pleti, pokožky včetně typu vlasů. Pokud toužíte udělat ještě větší radost, doporučujeme sadu číslo VII., která v sobě obsahuje ještě více nejrůznějších produktů – multifunknční suchý olej o objemu padesáti mililitrů, oční hydratační a vyživující krém o objemu patnácti mililitrů a hydratační krém pro normální až smíšenou pleť o objemu čtyřiceti mililitrů. Cena sad se pohybuje kolem šesti seti korun českých.

NA VRÁSKY

Vráskami budeme trpět všichni. Pokud nevíte, jakým dárkem udělat radost své mamince, doporučujeme nějaký produkt s protivráskovým komplexem. A jestli si myslíte, že se maminka urazí, kdepak. Každá žena tento typ dárku ocení a věřte mi, že ne každá žena chce mít dobrovolně vrásky, tudíž bude ráda za jakýkoliv krém. Akce se konkrétně vztahuje na značku Nivea. Kosmetická sada číslo I. obsahuje denní krém proti vráskám o objemu padesáti mililitrů a noční krém proti vráskám také o objemu padesáti mililitrů. Cena dárkové sady je tři sta devět korun českých, což je velmi příjemné.

Ještě vám můžeme doporučit kosmetickou sadu Vichy Liftactive Supreme, která je také určena především na vrásky. Sada obsahuje hned několik zajímavých a účinných produktů, jako je například denní liftingový krém pro normální až smíšenou pleť o objemu padesáti mililitrů, noční liftingový vypínací krém proti vráskám o objemu tři mililitry a micelární čistící voda pro citlivou pleť 3v1 o objemu třiceti mililitrů. Cena sady je šest set devatenáct korun českých.

PRO MUŽE

Stále nevíte, co dát pod stromeček svému drahému? Zkuste na to jít jinak. Muži si na dárky zas tolik nepotrpí a je jim v podstatě jedno, co od své drahé pod stromečkem obdrží. Pokud se vám nechce kupovat „měkký“ dárek, vsaďte na pánskou kosmetiku. Ano, jsou i muži, kteří si na to nepotrpí, ale myslíme si, že každý muž by měl mít kvalitní antiperspirant či sprchový gel. A právě toto nabízí kosmetická sada číslo III. od Nivea. Sada obsahuje sprchový gel na tvář, tělo a vlasy o objemu dvou seti padesáti mililitrů a antiperspirant ve spreji o objemu sto padesáti mililitrů. Cena sady je sto třicet pět korun českých.

Zaujaly vás zmíněné produkty? Pokud ano, ale raději byste vsadili na jiné dárky, doporučuji navštívit stránku, kde nejenom vánoční dárky pořídíte za velmi příjemné ceny.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *