UŽ MÁTE SVŮJ BALZÁM NA RTY?

Nezapomeňte ani své rty chránit během chladných zimních dnů.

Aktuálně máme podzim, avšak počasí je tak trochu nepředvídatelné a člověk nikdy neví, zda bude opravdu pěkně či ne. Například dnes máme celkem zimu a to naší pleti ani pokožce nijak neprospívá. Proto je tento článek zaměřený především na ochranu rtů.

Pomůžou balzámy? 

Ano. Kůže rtů je tak tenká a citlivá, že i chlad a mráz ji dokážou rozpraskat. Ovšem v žádném případě se nedoporučuje rty během chladných a mrazivých dnů olizovat – tím si to ještě zhoršíte. Proto balzámy na rty je velkou nezbytností a ty nejlepší, které by vám ve své kabelce či kosmetické taštičce neměly chybět, vám teď velmi rádi představíme.

Už máte svůj EOS?

Pokud ne, máte nejvyšší čas! Na balzámky EOS právě probíhá úžasná akce, díky které si všechny balzámky můžete zakoupit od sto dvaceti pěti korun českých. Původní cena se pohybovala kolem dvou seti a výš, ale teď probíhá akce, takže ji nepromarněte. K výběru máte až osm sladkých příchutí.

http://weheartit.com/

http://weheartit.com/

Hloubková hydratace

Chcete svým rtům dodat pořádnou dávku hydratace? Doporučujeme se zaměřit na balzám na rty značky Bioderma. Tento balzám obsahuje patentovanou formuli D.A.F., která zvyšuje práh toleranci pokožky před nežádoucími vnějšími vlivy. Dále také okamžitě obnovuje a vyživuje rty, hloubkově hydratuje a také zajišťuje ochranu pokožky rtů. Cena je osmdesát čtyři korun českých.

Napravení podrážděných a popraskaných rtů

Trpíte často popraskanými rty? Vsaďte na úžasný balzám v tyčince značky Nuxe. Oproti balzámům EOS či Biderma obsahuje mnoho účinných složek. Tím je například bambucké máslo, arganový olej, vitamín E, slunečnicový či makadamový olej a med. Ve spojení těchto složek vznikne ochrana tenké kůžičky rtů před poškozením, komfort, zvláčnění, jemnost, vyživení a pořádný přísun hydratace. Zkrátka ideální pro chladné zimní dny. Cena je sto dvacet pět korun českých.

Coca Cola zázrak

Máte rádi Coca Colu? Tím pádem si zamilujete i tento ojedinělý balzám na rty Lip Smacker Coca Cola. Už jen díky svému nápaditému a originálnímu designu si ho naprosto oblíbíte. Cena je sedmdesát devět korun českých.

http://weheartit.com/

http://weheartit.com/

A co vy? Zaujal vás nějaký produkt, který tu byl zmíněn? Pokud ne a toužíte po jiném, doporučuji navštívit stránku, kde všechny kosmetické produkty pořídíte za velmi nízké ceny.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *