ELIMINUJTE VRÁSKY KOLEM OČÍ – 2.ČÁST

Předchozí článek se týkal nejrůznějších očních krémů, které účinně bojují proti vráskám kolem očního okolí. I tento článek bude na tuto problematiku zaměřen. Opět vám představím ty produkty, díky kterým se vrásky kolem očního okolí zmírní nebo naopak úplně vymizí.

V článku byly představeny ty produkty, které zaprvé eliminují tmavé kruhy pod očima, eliminují otoky a obsahují hadí jed. Tentokrát to bude podobné, avšak zaměřené na podobnější tématiku.

http://www.budkrasna.cz/

http://www.budkrasna.cz/

LEVNĚJŠÍ ALTERNATIVA

Nechce se vám za oční krém vyhazovat zbytečně moc peněz? Raději jste pro levnější alternativu, i když někdy levnější věci neposkytnou takovou péči, jako dražší? Kdepak. Tento krém patří opravdu mezi ty velmi levné a jeho účinky můžeme srovnávat s velmi drahými krémy. Už dle slov majitelek tohoto protivráskového komplexu značky Ziaja můžeme říct, že krém především eliminuje tmavé kruhy pod očima. Dále také odstraňuje drobné vrásky, zabraňuje jejich opětovanému vzniku či zpevňuje jemnou kůži očního okolí. Krém obsahuje olej z listu petrželky, který redukuje jemné vrásky a vyhlazuje svrchní vrstvu pleti. Dále vitamín E a A, které chrání pokožku před volnými radikály. Provitamin B5 naopak intenzivně zvlhčuje pleť a snižuje její podráždění.

HYDRATACE NADEVŠE

Potřebujete odstranit známky únavy? Jste často ráno ospalá a oteklá? Potřebujete své pleti dodat pořádnou sílu hydratace? Máme pro vás tip francouzské značky Nuxe, oční hydratační a vyživující krém Nuxe Creme Prodigieuse. Tento hydratační krém je složen z modré slaměnky, kakaového extraktu, kyseliny hyaluronové přírodního původu a rostlinného kofeinu. Když se tyto všechny ingredience spojí, vzniknou tím náhle antioxidační účinky, viditelné vyhlazení a vyživení pleti. Krém je pro všechny věkové skupiny.

PRVNÍ VRÁSKY

Tvoří se vám první vrásky a nechce se vám ihned používat silný produkt proti jeho eliminaci? Doporučujeme se zaměřit na ty produkty, které jsou přímo určené na redukci prvních vrásek očního okolí kolem pětadvacátého roku. Tento krém značky Avene oční okolí projasňuje, chrání ho před fotostárnutím a samozřejmě redukuje první vrásky. Avšak, krém je určený spíše pro citlivou pleť.

Tyto, ale i další produkty objevíte na jedné z největší internetové parfumerií v České republice Notino.cz za velmi nízké ceny.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *