ELIMINUJTE VRÁSKY KOLEM OČÍ – 1.ČÁST

Trápí vás vrásky kolem očí? Vyzkoušela jste různé produkty, ale stále nemůžete přijít na ten nejlepší? Pro tento článek jsem si pro vás připravila ty nejlepší krémy, které velmi účinně působí proti vráskám kolem očního okolí.

Ještě do úvodu bych napsala, že každý produkt je na něco zaměřený. Bude se to týkat jak intenzivní liftingové péče, tak eliminaci tmavých váčků pod očima či vyhlazení vrásek.

www.google.cz

www.google.cz

TMAVÉ KRUHY POD OČIMA

Trápí vás tmavé kruhy pod očima? Vyzkoušela jste různé krémy, ale stále jste nepřišla na ten pravý? Doporučuji se mrknout na oční péči proti vráskám značky Vichy, Vichy Liftactiv. Tato je nejenom vhodná pro všechny typy pleti, ale také obsahuje několik účinných látek, které z vašeho očního okolí pomocí mávnutí kouzelného proutku odstraní vrásky. Péče navíc vrásky vyhlazuje, pleť vypíná a obnovuje ji. Silným účinkem je především odstranění tmavých kruhů a váčků pod očima. Cena krému je pět set šedesát čtyři korun českých.

DODÁNÍ ENERGIE / ELIMINACE OTOKŮ

Máte pocit, že vaše pleť a oční okolí je unavené, bez známek života a nadále se vám tvoří vrásky? Dle doporučení mohu zmínit oční sérum značky Elizabeth Arden Ceramide. Sérum nejenom obnovuje citlivou pleť kolem očí, ale také odstraňuje viditelné otoky, redukuje jemné i hlubší vrásky, optimálně hydratuje a navrací pleti její vitalitu, rozjasňuje, ale především ji dodává potřebnou energii. Zákaznice si sérum velice pochvalují například proto, že nezanechává pleť po aplikaci mastnou a lze ho dobře použít i jako výživný podklad pro jiný krém či krycí kosmetiku. Cena séra je pět set padesát pět korun českých.

HADÍ JED

Pleťové sérum Diet Esthetic SnakeActiv. Nebojte, nejedná se nebezpečný jed. Tento jed je nejvíce účinný pro eliminaci vrásek. Kromě účinného hadího jedu v séru naleznete směs šípkového oleje, bambuckého másla, skavelnu, vitamínu E, kyseliny hyaluronové, vitamínu B, esenciálních mastných kyselin, kolagenu, elastinu a hydrolýzu sójového proteinu. Můj názor je ten, že za málo peněz dostanete hodně muziky. Opravdu si mi líbí, že v krému je obsaženo hned několik účinných látek, které ve finále a ve spojení vykouzlí velmi silnou strukturu, která eliminuje vrásky a dokonale vyhlazuje pleť. Sérum je především určené pro zralou pleť. Cena je pět set čtrnáct korun českých.

 A co vy? Máte zkušenosti s již probranými a vybranými produkty nebo teprve se na nákup toho pravého chystáte? Pokud ne, tak si počkejte na další článek, který se ještě jednou bude očnímu okolí věnovat.

Tyto, ale i další produkty objevíte na jedné z největších internetových parfumerií v České republice.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *