Značka měsíce listopad: Gucci

Která značka si zaslouží pozornost v tomto měsíci? Dovolte nám představit značku Gucci, která byla zrozena v roce devatenáct set dvacet jedna nenápadným mužem jménem Guccio Gucci. 

Tento pán začínal jako obchodník s koženými doplňky pro jízdu na koních. Nikdy ho zřejmě nenapadlo, že by se z tohoto malého obchodu mohl stát celosvětový módní gigant. O pár let později se zaměřil na výrobu kabelek. Ty se natolik staly oblíbenými, že se jeho zákaznicemi začaly stávat jako Grace Kelly či Jackie Kennedy. Aktuálně značka nenabízí jenom kabelky, ale i oblečení, doplňky včetně parfémů.

Gucci Flora by Gucci | Zdroj: Weheartit.com

Gucci Flora by Gucci | Zdroj: Weheartit.com

Parfémy Gucci jsou ideální pro podzimní dny. Nevíme přímo proč, ale vždy v nás jejich vůně evokuje jakousi nostalgickou náladu. Tím máme na mysli třeba parfémovanou vodu Eau de Parfum II., která je složena z černého rybízu, hořkého pomeranče, červeného rybízu, mandarinky, kasie, konvalinky, pivoňky, ostružiny, fialky, frézie, jasmínu, pižma, cedru a heliotropu. Parfém byl na trh uveden v roce dva tisíce tři. Jeho cena – devět set jedna korun českých.

Další oblíbenou parfémovanou vodou je Flora by Gucci. Parfém plný citrusů, pivoňky, mandarinky, růže, osmanthusu, růžového pepře, pačuli a santalového dřeva, představuje ideální roztomilý dárek převázaný malou stužkou. Flakónek je vyrobený z čirého skla, který působí velmi elegantně a sofistikovaně. Parfémovanou vodu – objem sedmdesát pět mililitrů – pořídíte za cenu jeden tisíc čtyři sta šedesát tři korun českých. 

Náš tip: Udělejte radost své drahé polovičce díky dárkové sadě Flora Garden Collection, která obsahuje hned pět limitovaných vůní.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *