Voňte jako neznámější „andílek“!

Koho přesně myslíme tím „andílkem“? Samozřejmě ty nejznámější andílky světové módní přehlídky Victoria´s Secret! Protože se nám blíží i jejich další neskutečná show, která se mimochodem uskuteční pátého prosince v proslulé romantické Paříži, tak jsme si pro vás připravili i TOP 3 parfémy. Právě tyto parfémy používá například Candice Swanepoel, Adriana Lima či Lily Aldridge.

Nejprodávanější a nejoblíbenější vůní andílků se stala Bombshells in Bloom. Tato vůně je složena z velice jednoduchých ingrediencí – jablko, leknín a frézie. A přes to, že v sobě neukrývá žádné další esenciální složky, si získala nejvyšší příčku oblíbenosti. Harmonie jablka, leknínu a frézie je ukryta do růžového flakónku – typický pro Victoria´s Secret. Na rozdíl od klasických designů flakónků je tento navíc ozdoben ještě květinou. Cena parfémované vody – padesát mililitrů – je jeden tisíc sedmdesát korun českých. 

Nejoblíbenější parfém Bombshell | Zdroj: Weheartit.com

Nejoblíbenější parfém Bombshell | Zdroj: Weheartit.com

Druhou nejoblíbenější bombshell se stala Bombshell Forever. Tato vůně na rozdíl od své oblíbenější sestry obsahuje stopy po ostružinách, levanduli a dřevu. Dle složení je také více květinová a ovocná. Ideální pro ty ženy, které oceňují elegantní klasické designové provedení, které je opatřeno černým uzávěrem. Cena parfémované vody – padesát mililitrů – je jeden tisíc sto devadesát devět korun českých. 

Třetí bombshell je klasická Bombshell. Grapefruit, marakuja, jahoda, ananas, mandarinka, jasmín, orchidej, červené bobule, konvalinka, pivoňka, pižmo, mech a dřevo. Ze složení je jasně vidět, že se jedná o květinové a ovocné opojení. Design evokuje růžovým zabarvením typický pro značku Victoria´s Secret. Tento parfém si zamilovala například brazilská topmodelka Adriana Lima.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *