Vytvořte si svůj vlastní blond odstín

Máte svojí přírodní blond, ale i tak si chcete barvit vlasy? Máme pro vás řešení. Zkuste nepřemýšlet nad různými barvami, ale zaměřte se výhradně na ty, které jsou na blond vlasy určené. Právě značka Schwarzkopf Professional vyvinula barvy na vlasy určené pro přírodní blond odstíny.

Asi takhle. Když se řekne blond, tak to neznamená, že existují tři odstíny. Kdepak. Díky této barvě si můžete vytvořit i váš vlastní. Nejenom, že barva Blondme Color umí zesvětlit až o pět odstínů, ale také umí dodat výživu a hydrataci vlasového vlákna. K výběru jsou tyto dva odstíny: ledová a písková. Díky těmto dvou odstínům si vytvoříte přímo váš unikátní.

Zdroj: Weheartitcom

Zdroj: Weheartitcom

Proč volit právě Blondme Color?

Stručně vám ještě vypíšeme další kouzelné účinky: šetrné zesvětlení, oživení barvených vlasů a dodání lesku vlasového vlákna. To jsou body, které by vás měli ke koupi přesvědčit.

Jak se barva aplikuje? 

Barva se vždy nanáší na suché vlasy, které nejsou čerstvě umyté. Nadále se musí smíchat s vyvíječem v poměru 1:1. Ten se musí koupit zvlášť. Smíchanou konzistenci pak aplikujte buď ke kořínkům nebo po celé délce vlasů. Nechte působit dvacet až čtyřicet pět minut a poté smyjte.

Cena barvy je sto šedesát devět korun českých. 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *