Addict – Christian Dior

Christian Dior. Addict. Znáte parfémy a vůně této kolekce? Osobně vám je můžeme vřele doporučit, protože se jedná opravdu o kvalitní kolekci, která zaujme každou.

Denní nošení

U nás si nejvíce sympatií získala toaletní vůně s názvem Dior Addict Eau Fraiche. Jedná se o vůni, ve které převládají složky jako bergamot, konvalinka, frézie a bílé pižmo. Tudíž z toho můžeme usoudit, že se jedná o příjemnou květinovou vůni. Opět se nese v duchu tradičního flakónku, který je zbarven do jemné růžové barvy. 

Toaletní vůně

Dior Addict Eau de Toilett. Zdroj: Weheartit.com

Druhá z edice Addict je toaletní vůně Dior Addict Eau de Toilette. Tato vůně plná mandarinky, arabského jasmínu, tuniského neroli, vanilky a santalového dřeva, je ideální vůní pro nezávislé a intuitivní ženy. Cena vůně začíná na jednom tisíci čtyř seti korun českých. 

Další toaletní vůní je Dior Addict To Life. Sice se jedná o vůni z roku dva tisíce jedenáct, ale i tak jde o vůni oblíbenou a velmi prodávanou. Jsou v ní ukryty stopy po malině, broskvi, granátovém jablku, jasmínu, konvalince, růži, cedru a pižmu. Cena (sto mililitrů) toaletní vody je jeden tisíc sedm set devět korun českých.

Večerní nošení

Parfémovaná vůněDior Addict Eau de Parfum je nejlepším řešením. Na rozdíl od svých „sester“ obsahuje velmi jemné složení – květ pomerančovníku, jasmínu a vanilku. Flakónek se nese v klasickém duchu vůní Addict, ale tentokrát ve tmavém provedení. Tmavá má symbolizovat výraznost. Cena parfémované vody (třicet mililitrů) je jeden tisíc tři sta tři korun českých.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *