Margot Robbie se stala tváří parfému Deep Euphoria by Calvin Klein

Margot Robbie. Australská kráska, která se nám dostala do podvědomí díky americkému hitu Vlk z Wall Street, kde ztvárnila krásnou manželku amerického herce Leonarda DiCapria. Letos byl představen další americký trhák, kde ztvárnila poněkud jinou roli. Bylo to výzva?

Margot se narodila druhého července před šestadvaceti lety. Její narození se nachází ve znamení Raka. Dle charakteristiky je mimořádně emocionálně založená bytost. Nejenom, že je velmi okouzlující, ale také nesmírně ženská. Na prvním místě u ní převládá rodina a rodinný život. Chápavost a empatie je pro ni velice důležitá. Na druhou stranu, mezi její slabé stránky patří to, že je až někdy více emocionálně labilní, ne vždy ji druzí dokáží porozumět. Také občas mívá nedostatek sebedůvěry. Jejím snem je mít šťastný domov a rodinu. Naopak těžce nese nespravedlivou kritiku včetně řešení problémů rozumem. S kým si nerozumí a nikdy rozumět nebude? Především s citově chladnějšími osobami.

Zda to na Margot sedí či ne, toť otázka. Každopádně můžeme říct, že se jedná o velmi talentovanou a krásnou herečku. Její role Harley Quinn ve filmu Suicide Squad ji přinesla obrovský úspěch. Nedávno se také stala tváří nejnovějšího parfému značky Calvin Klein, Deep Euphoria.

Margot Robbie pro Calvin Klein Deep Euphoria | Zdroj: Google.com

Margot Robbie pro Calvin Klein Deep Euphoria | Zdroj: Google.com

Tento parfém byl vytořeý na základě květinových a orientálních tónů. Jsou zde stopy po bílém pepři, listu mandarovníku, pelargonie, jasmínu, růži, pivoňce, pižmu, pačuli a dřevitých tónech. Není divu, že se parfém objevil na trhu letos na podzim, kdy hřejivé dřevité tóny jsou ideálními pro chladné podzimní dny. Takový je parfém značky Calvin Klein.

Margot Robbie | Zdroj: Google.com

Margot Robbie | Zdroj: Google.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *