Které parfémy nikdy nevyjdou z módy? My to víme!

Tentokrát jsme si pro vás připravili článek zaměřený na dámské parfémy a vůně, které neustále hýbou světem. Ano. Nikdy nevyjdou z módy. 

Angel by Thierry Mugler. Pokud by se hrálo o cenu, kdy vítězný parfém v sobě musím obsahovat co nejvíce ingrediencí, pak by to pravděpodobně vyhrál parfém Angel značky Thierry Mugler. Jakmile jsme si pročetli složení, byli jsme zaskočeni. Co všechno se v tomto hvězdném skvostu nachází? Meloun, mandarinko-pomerančové aroma, cukrová vata, jasmín, bergamot, kokos, kasie, jasmín, ostružiny, červené bobule, med, meruňka, růže, švestka, konvalinka, broskev, orchidej, tonka fazole, pačuli, čokoláda, vanilka, pižmo a jantar. A navíc díky flakónku vám bude vždy připomenuta noční obloha posetá několika jiskřivými hvězdamiNa parfémovanou vodu – padesát mililitrů – právě probíhá akce, pořídíte ji za cenu jeden tisíc dvě stě devadesát korun českých.

Další nesmrtelný parfém? Především Organza od hvězdného Givechny má své jisté místo na parfémovém trhu. I tento skvost je tvořen hned několika desítkami různých ingrediencí, jako jsou zelené tóny, muškátový oříšek, gardénie, bergamot, květ afrického pomerančovníku, tuberóza, zimolez, pivoňka, vlašský ořech, kosatec, jantar, vanilka, guajakové dřevo, dřevité tóny a virginský cedr. Zkrátka, směs těch ingrediencí někomu sede, někomu nikoliv. Osobně se nám parfém líbí a celková harmonie ingrediencí působí velice originálně. Parfém doporučujeme pro podzimní i zimní období.

Lolita Lempicka | Zdroj: Weheartit.com

Lolita Lempicka | Zdroj: Weheartit.com

Poslední skvost, který představíme, je parfémovaná voda Lolita Lempicka. Ten má již o něco jednodušší a odlehčenější složení – břečťan, třešeň, anýz, lékořice, kosatec, fialka, amarylka, pralinka, pižmo, vanilka, vetiver a tonka fazole. Před sedmnácti lety se stal nejlepším parfémem oceněný cenou FIFI. Její první verze byla uvedena v roce devatenáct set devadesát sedm a v roce dva tisíce deset přišla její reedice. Na vodu – sto mililitrů – také probíhá akce, pořídíte ji za sedm set deset korun českých. 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *