Nejlepší parfémy pro správné chlapy?

Které parfémy jsou pro muže těmi nejlepšími? My to víme. A pokud si myslíte, že si muži nepotrpí na parfémy a vůně, tak jste na omylu.

Muži a parfémy. Že toto spojení nejde dohromady? Kdepak. Možná se vám může zdát, že je příliš neřeší, ale opak je pravdou. Velmi je řeší. Snaží se samozřejmě zachovat pohotovou tvář, ale pokud byste je dostala do jakékoliv parfumerie, strávili by výběrem více jak půl hodiny. A jestliže si tento článek čte i muž, tak doufáme, že mu náš výběr pomůže i bez „čichu“. A pokud tento článek čte žena, která se chystá svému drahému nějaký ten parfém pořídit, tak také doufáme jen v ten nejlepší konečný výběr.

CK One.

Tuto toaletní vůni nejde nemilovat. Každý muž si ji oblíbí. Jedná se o jedinečné složení plné kardamomu, zelených tónů, citronu, ananasu, papáji, bergamotu, mandarinky, konvalinky, jasmínu, kořene kosatce, fialky, muškátového oříšku, růže, cedru, santalového dřeva, jantaru, pižma a dubového mechu. Vůně byla na trhu uvedena v roce devatenáct set devadesát čtyři korun českých. Nadčasovost, univerzálnost, svěžest a síla. Cena od čtyř seti dvaceti pěti korun českých.

Symbol námořnického trička – JPG Le Male

Který parfém si zaslouží další velkou pozornost? Především jedinečná vůně pro silné odvážné muže – Le Male od

Hugo Boss | Zdroj: Weheartit.com

Hugo Boss | Zdroj: Weheartit.com

Jean Paul Gaultier. Zaručeně můžeme říct, že se každé ženě z této vůně podlomí kolena. Vůně obsahuje směs levandule, kardamomu, máty, pelyňku, bergamotu, skořice, kmínu, květu pomerančovníku, santalového dřeva, jantaru, tonky fazole, cedru a vanilky. Na trhu je něco přes dvacet jedna let a stále si drží první příčku oblíbenosti a prodeje. Cena od šesti seti osmdesáti dvou korun českých.

Decentní No,6 Bottled by Hugo Boss

Vůně Unlimited je na trhu něco přes dva roky. Za tuto krátkou dobu si získala mnoho mužů po celém světě. Možná je zaujala díky svému dominantnímu složení, kde vládne máta společně s grapefruitem a lístky fialky. Dále je zde ananas, skořice, růže, pižmo, cist a santalové dřevo. Ideální vůně pro tajemné muže. Cena od osmi seti čtyřicet pěti korun českých. 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *