ZBRUSU NOVÝ ADIDAS ORIGINALS

Milé dámy, milujete sportovní módu a zároveň sportovní vůni? Pokud ano, tak to máme pro vás skvělou zprávu. Skvělá sportovní značka Adidas Originals přichystala zbrusu novou edici vůní a tělové kosmetiky, kterou zkrátka musíte vyzkoušet!

Sportovní značka Adidas Originals přestavuje exkluzivní nové duo vůní jak pro muže, tak ženy. Nová edice nese název Born Original. Tato kolekce byla inspirována nejenom odvahou být originální, ale i kreativitou… Můžeme tedy říct, že nové duo je jako záblesk, který zažehne představy, ale je to klíč, který slouží k odemčení našeho jedinečného potenciálu. Pojďme se podívat, co nová kolekce nabízí…

https://www.coty.com

https://www.coty.com

V této edici objevíme dvě dokonalé harmonizující vůně, tělová mléka, deostick a sprchový gel. Obě parfémované vody nás velice zaujaly. V parfému Adidas Originals Born Original pro ženy objevíte zajímavou harmonii meruňky, pomeranče, bergamotu, kokosu, jasmínu, jablka, tonky fazole, cedru a olivovníku. Oceňujeme, že tato vůně představuje něco energického a zároveň tak klidného, pohodového.. Velice se nám obzvlášť líbí flakonek a celkový design. Proč? Protože právě u značky Adidas jsme byli všichni zvyklí na klasický jednotvárný „design“, ale touto edicí se to poměrně změnilo. I parfém pro muže v sobě ukrývá svou originalitu a jedinečnost. Flakonek představuje exkluzivní tvar roztaveného tekoucího skla, který je uzavřen do tvaru matice s pojistkou.. každý muž chce vypadat a působit sebejistě, tak nezapomeňte, že i díky němu se tak budete cítit. Co říkáte? 

http://www.parfums.cz/

http://www.parfums.cz/

http://www.parfums.cz/

http://www.parfums.cz/

 Dále v kolekci objevíte například sprchový gel pro muže či deostick. Ženy určitě ocení zajímavou řadu pro tělovou kosmetiku, která zahrnuje jak tělové mléko, tak sprchový gel. 

Tuto řadu doporučujeme vyzkoušet, protože se jedná opět o něco „nového“, čím Adidas Originals docela příjemně překvapil. A co vy? Líbí se vám nová edice?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *