MAKE-UP Á LA RITA ORA

Milé dámy, také tak obdivujete dokonalé vizáže nejrůznějších zpěvaček jak americké, tak anglické scény? Protože anglická zpěvačka Rita Ora se za posledních pár let dostala opravdu na vrchol a tak trochu dohání hvězdy jako Rihanna či Iggy Azalea, tak jsem se rozhodla tento článek věnovat právě jí. Nebude to nijak o její osobě, ale spíše se zaměřím na její ikonický make-up, který není ale vůbec těžký na sobě vykouzlit. Jdeme na to..

Abyste docílila její vizáži, musíte mít vždy ve své kosmetické taštičce následující: rudou rtěnku, nalepovací řasy, černo tužku ve fixu a sadu na úpravu obočí – popřípadě tužku. Jakmile budete tyto čtyři nepostradatelné věci u sebe mít, máte vyhráno. A jak přesně postupovat?

Rita Ora - http://weheartit.com/

Rita Ora – http://weheartit.com/

1. Základ

Základem je dobrý make-up. Vždy je lepší si dávat o odstín světlejší, než tmavší. Nezapomeňte make-up nanášet pomocí štětce, který vám make-up dokonale rozetře – prsty nanášet make-up nedoporučuji. Který make-up doporučuji? Osobně nedám dopustit na tento hydratační make-up s lanýži. Má skvělou hydrataci, zakrývá nedostatky, nezvýrazňuje vrásky či linky a stimuluje obnovu pleti. Dále stačí pak nanést trošku bronzeru, který zvýrazní lícní kosti. Doporučuji bronzující paletku opět od značky Dermacol, která rozzáří pleť, dodá ji svěžest, podtrhne mladistvý vzhled a zakryje drobné vrásky a nedokonalosti pleti.

2. Oči, obočí

Rita Ora na rozdíl od svých kolegyň nepotřebuje tolik své oči zvýraznit. Její barva očí je tmavě hnědá, což hned říká, že čím víc kouřových stínů, tím hůře. Oko pak zapadá a nevypadá to zkrátka dobře. Avšak někomu to například i sluší. Tento případ je i Rity, protože, když se podíváme na její make-up z udílení cen MTV VMA 2015, uvidíme, že její oči jsou velmi kouřové. Ale její klasický make-up spočívá jenom v tužce ve fixu. Abyste docílila skvělých linek, na víčko nejprve aplikujte malé množství korektoru, aby bylo zcela sjednocené s tváří a nebyly na něm například prosvítající žilky. Pak nadále aplikujte linky. Doporučuji tyto linky ve fixu značky Bourjois. Mají snadnou aplikaci a dlouho vydrží. Obočí pak zvýrazněte nejpřirozenějším odstínem tužky na obočí. Já používám značku Essence.

Rita Ora - http://weheartit.com/

Rita Ora – http://weheartit.com/

3. Rty

Ikonická barva je rudá. Rudých rtěnek máme nespočet, ale ne každý odstín někomu padne. Proto je dobré odstíny rudé vybírat individuálně. Za mě doporučuji například značky Maybelline či Makeup Revolution.

V podstatě mohu říct, že Ritin základ líčení spočívá opravdu ve čtyřech základních produktech. Více produktů objevíte na internetové parfumerii Notino.cz.

P.S. Rita Ora má svou vlastní kolekci laků na nehty! Nepropásněte tuto kolekci a pořiďte si nějaký. Pár jich vlastním a mohu říct, že výdrž je neuvěřitelně dlouhá a silná!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *