PROBUĎTE V SOBĚ SPORTOVNÍHO DUCHA

Milujete sportovní módu? Jste sportovkyní tělem i duší? Tak to pro vás budou vhodnou volbou vůně sportovní značky Adidas.. a které vůně vám vřele doporučujeme?

Ještě před tím bychom vám rádi řekli, že sportovní vůně si oblíbilo hned několik celebrit. Například skvělá anglická zpěvačka Rita Ora dokonce propůjčila svoji tvář celosvětové sportovní značce Adidas. A už jste viděli tu kolekci? Nádhera! Možná si řeknete, že Adidas má oblečení na stejné „brdo“, ale opravdu tomu tak není. Když se na její kolekci zadíváte, uvidíte všude kolem osobitou a pestrou harmonii veselých barev.. zamilujete si ji, stejně, jako my. Dále například módní návrhářka Stella McCartney navrhla ojedinělou a minimalistickou kolekci pro Adidas, kterou také můžete zakoupit v kamenných prodejnách značky Adidas. Teď zpět k vůním, protože tento článek nebude o módě, nýbrž o harmonii květinových a ovocných tónů…

http://weheartit.com/

http://weheartit.com/

Jestliže patříte mezi milovnice sportu, doporučujeme vsadit na stylové vůně již zmiňované sportovní značky Adidas. Z vlastní zkušenosti doporučuji tuto toaletní vodu Adidas Fruity Rhythm, ve které se mísí stopy černého rybízu, maliny, pižma, bramboříku, frézie a santalového dřeva. Na vůni se nám líbilo to, že je velice svěží, lehká a dlouho vydrží. Cena začíná na sto šedesáti osmi korunách českých.

Pokud se věnujete spíše tomu sportu, při kterém musíte vynaložit mnoho energie, pak doporučujeme tuto vůni: Adidas Fizzy Energy. Nejenom, že vás energizující harmonie jablka, ananasu, grapefruitu, kamálie, papáji, jasmínu, dřeva a pižma nabudí, ale také se budete cítit svěže. Navíc vám bude během rušného dne vykouzlen úsměv na tváři. Cena vůně začíná na sto sedmdesáti dvou korun českých.

Co dále objevíte?

Doporučujeme vyzkoušet různé deodoranty či sprchové gely. Líbí se nám, že právě sprchové gely v sobě obsahují relaxační kuličky, které příjemně odstraní odumřelou pokožku a zanechají ji příjemně hebkou na dotek. Jsou v několika barevných variantách.

A co vy? Jste spíše pro sportovní vůně nebo raději sáhnete po dobré klasice Coco Chanel?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *