KONTUROVÁNÍ PODLE #LAURENDOTCOM

Milé dámy. Tento článek bude trošku odlišný, než ty, na které jste zvyklé. Mnohem častěji se teď koukám na různé video tutorialy make-up různých bloggerů a vloggerů. A protože jsem nedávno objevila na sociální síti Instagram velmi zajímavou slečnu Lauren, rozhodla jsem se napsat menší článek o tom, jak docílit podobného líčení.

Zdroj: Facebook

Zdroj: Facebook

Sama nevím, jak bych přesně začala. Lauren patří mezi ty make-up vloggerky, které vypadají bez make-upu zcela normálně. Myslím to tak, že když se chystají natočit video tutorial, nemají před tím na sobě nanesené žádné minimum make-upu ani krému. Zkrátka natáčí videa tak, jak „vstane“. To na ní velmi oceňuji, protože všichni máme nějaké ty nedostatky na pleti, výjimkou není ani Lauren. Když se podíváte na její fotky, napadne vás, že podstoupila několik plastik + takové stvoření nemůže být a žít mezi normálními lidmi. Omyl. Sice Lauren nejspíše má nějakou tu úpravu, ale když se prostě podíváte na její videa, uznáte, že je zcela normální člověk a má problémy s pleti jako každá z nás. Tím bych chtěla říct, že ne všechny youtube make-up vloggerky musejí vypadat jako ze žurnálu :) A tento článek jsem zaměřila opět především na konturování.

Jak zakrýt nedostatky co nejlépe?
Než začnete nanášet make-up, je dobré pleť promazat nějakým krémem. Já například používám skvělý krém 3D Hyaluron české značky Dermacol. Ve všem mi vyhovuje. A co dál? Dle Lauren je dobré použít fixační sprej ještě před nanesením make-upu, aby celek dobře držel po hromadě. Kde takový fixační sprej najít? Zkuste vyzkoušet tento od značky Avon. Nejenom, že prodlužuje životnost make-upu, ale také fixuje líčení tváře, nevysušuje, rychle zasychá a nelepí! Po nanesení fixace stačí vzít svůj oblíbený make-up a dobře ho po pleti rozetřít. Já používám hydratační make-up s lanýži opět od české značky Dermacol. Proč na něj nedám dopustit? Protože skvěle zakrývá nedostatky, nezvýrazňuje vrásky, stimuluje obnovu pleti, zabraňuje pleti předčasnému stárnutí, ale také zesvětluje a vyrovnává pigmentové skvrny. Abyste zvýraznila své přednosti – lícní kosti apod., je dobré používat například tento korektor Maybelline Fit Me. K dispozici je ve čtyřech odstínech. Doporučuji si pořídit nejsvětlejší a nejtmavší. Světlým odstínem doporučuji zamazat část obličeje pod oči, dále kořen nosu, čelo. Tmavším odstínem naopak obrys čela, spodní část obličeje a orámovat nos. Dále pak pomocí aplikátoru či štětce rozmazat. Výsledek? Sama uvidíte, že budete vypadat skvěle.

A co vy? Jste pro nebo proti konturování?

Zdroj: Facebook

Zdroj: Facebook

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *