theBalm! TUTO ZNAČKU SI ZAMILUJETE…

Dámy, milujete období retro? 60.léta? Tak to máme pro vás velmi příjemnou zprávu. Čtěte dál.

Určitě znáte americkou kosmetickou značku Benefit. Paradoxní je, že existují dva názory na tuto značku – První názor a skupinka žen je ta, která si naprosto zamilovala design a povětšinou jim je jedno, zda ten daný produkt potřebují či ne. Jedná se spíše o takovou „závislost“, kdy vás produkt tak designově zaujme, že musíte mít doma dalších sto následujících. A právě takovou závislost vyvolává americká kosmetická značka a obdoba Benefit, theBalm. A co druhá skupina a názor? To jsou ty, které těmto produktům a designu ještě nepřišly “ na chuť.“, ale ono stejně všechno jednou dorazí…

Náš názor na kosmetickou značku theBalm:

Poprvé jsem se o ní dozvěděla něco před rokem. Řekla jsem si, že opravdu na mě působí jako Benefit, ale když jsem se podívala na design pořádně, tuto myšlenku jsem okamžitě opustila. Sice se to vznáší v retro stylu 60.let, ale stejně theBalm má v sobě něco, co mě zaujalo více, než na Benefitu. Osobně jsem zkoušela dva produkty a ty bych vám ráda v následujícím odstavci představila.

Jedná se o tuto řasenku Cheater! A podle mých slov zní recenze takto: ,, Opravdu vám vykouzlí objem. Já sama potřebuji, už po jedné aplikaci řas, řasy zhustit, tudíž Cheater! vám je vykouzlí krásně husté. Obsahuje panthenol, který posiluje řasy, nedělá žmolky a je bez parabenů a dalších parfémovných složek, takže jestliže jste trpěly nějakými alergickými reakcemi, od této to nečekejte :) „

http://theannettevogue.blogspot.cz/

http://theannettevogue.blogspot.cz/

Jediné, co je v ní obsažené, je panthenol, který zabraňuje drolení řasenky a naopak ji skvěle vyživuje. Takže od ní můžete očekávat objem, natočení a oddělení řas, posílení, vyživení a žádné žmolky! Cena? Rovných čtyři sta korun českých.

http://theannettevogue.blogspot.cz/

http://theannettevogue.blogspot.cz/

Druhý produkt, který mě velice zaujal, je tento: tónovací hydratační krém Balm Shelter: ,, Jedná se o krásnou lehce oranžovou tubičku, ve které se ukrývá opravdu skvělá textura, která se na pleti skvěle vsákne. Jedná se o šedesát čtyři mililitrů, ale stačí používat opravdu menší množství a i tak bude vzhled projasněný. Je lehký, hedvábný a hydratuje. Je také dobré, že obsahuje SPF 18. Nejedná se o make-up, ani BB krém. Je to mazlavější konzistence, která na pleti vykouzlí opravdu ten správný tón. Já ráno používám obyčejný krém, pak nanesu tento a lehce pudru a obličej vypadá svěže, je rozjasněný, zdravý a příjemný. Cena krému je pět set devatenáct korun českých.

http://theannettevogue.blogspot.cz/

http://theannettevogue.blogspot.cz/

A co vy? Zaujala vás tato barevné retro značka?

Náš tip: Nakupte si cokoliv od theBalm za minimální hodnotu devět set devadesát devět korun českých a odneste si úžasný luxusní dárek – tvářenku v hodnotě čtyři sta padesát korun českých zdarma! Více v kategorii PROBÍHAJÍCÍ AKCE.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *