Zažijte Sex ve městě na vlastní kůži

Seriál Sex ve městě je zkrátka legendou všech seriálů. Není slečna či žena, které by ho neznala.  Proto jsme si pro vás připravili tento článek zaměřený na vůně Sex and the City, protože ne každá z vás navštívila tohle úžasné a naopak zaneprázdněné město snů. Chcete se tedy cítit aspoň na okamžik jako Carrie? 

Denní verze

Pokud milujete nákupy, posezení s přáteli na lahdném kafi, doporučujeme používat parfémovanou vodu Sex and the City and the City. Tento parfém v sobě skrývá opravdu silnou harmonii nejrůznějších ovocných a květinových tónů. Tím je červená bobule, pomeranč, rybíz, mučenka, mandarinka, jasmín, květ pomerančovníku, gardénie, santalové dřevo, jantar, dřevo a karamel. Ideální parfém pro nezávislou a temperamentní ženu. Cena parfému začíná na tří seti tří korun českých.

Noční verze

Milujete noční život? Nenecháte žádný víkend „prázdným“ a vždy někam vyrážíte? Tak vaším oblíbeným společníkem se stane parfém Sex and the City By Night. Na rozdíl od své denní verze tato ukrývá stopy po neroli, frézie, hrušce, bergamotu, granátovém jablku, jasmínu, pivoňce, orchideji, tonce fazole, pačuli, pižmu, santalovém dřevu a jantaru. Prostě pro ženu, která miluje noční život uprostřed velkoměsta, je dynamická a užívá si života plnými doušky.

Akce: Parfémovanou vodu ( objem šedesát mililitrů ) pořídíte za cenu dvě stě osmdesát korun českých. 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *