Kde všude je obsažena kyselina hyaluronová?

Kyselina hyaluronová. Fenomém dnešní doby. Tato kyselina je především populární pro výplně vrásek – například vrásek kolem nosu, očí, nosoretních rýh, kolem horního rtu. Dále se tato kyselina používá i pro výplně jizev, pro unavenou pokožku, na pokleslé ústní koutky, povadlé a povislé kontury obličeje, a nebo také na výplň malých a nenápadných rtů, které nemají výraznou konturu.

Pokud se vám nechce za jednotlivé aplikace dávat několik tisíc korun českých, máme pro vás tip. Představíme vám ty produkty, které v sobě obsahují právě tuto zázračnou látku. A navíc.. za produkty nezaplatíte ani několik tisíc, ale jen pár stovek korun. A nebojte, efekt zázračné výplně tam je.

KYSELINA HYALURONOVÁ V DEKORATIVNÍ KOSMETICE

Ano, i v dekorativní kosmetice může být tato kyselina obsažená. Například v takovém CC krému od začky Eucerin ji najdete. Tento CC krém bojuje proti hlubokým vráskám, které trápí každou z nás. Díky kyselině se vrásky budou postupně zacelovat a pleť bude vypadat celkově plnější. Kromě CC krému je také matující BB krém od značky Lirene vhodnou volbou.

KYSELINA HYALURONOVÁ A PLEŤOVÁ KOSMETIKA

Pro pleťovou kosmetiku je kyselina docela běžnou látkou. Můžeme zmínit například noční krém proti vráskám od značky Eucerin, Hyaluron-Filler. Tento krém nejenom vyhlazuje vrásky, ale také vypíná a obnovuje pleť. Kromě zmíněné kyseliny ještě obsahuje dexpanthenol, který je odpovědný za regeneraci pleti. Je vhodný pro všechny typy pleti. Cena krému je šest set osmdesát korun českých. Mezi ty dražší, ale účinné krémy patří také pleťový krém s vyhlazujícím efektem. Tento krém je ideální pro velmi dehydratovanou pleť, která nutně potřebuje přísun hydratačních složek. Je vhodný pro všechny věkové skupiny. Cena je osm set dvacet devět korun českých.

Určitě není na škodu, pokud začne i mladá slečna používat krémy s touto zázračnou kyselinou. Pokud si myslíte, že krémy jsou vhodné pouze pro ty, které již nějaké ty vrásky mají, není to tak. Tyto krémy se mohou používat i jako prevence před jejich vznikem.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *