Vyberte si tu správnou vůni na jaro!

Stále tápete ve výběru té správné vůně na nadcházející jaro? My vám to rádi usnadníme. 

První jarní den nastává již pozítří, ale když se podíváme z okna – nebo spíš – když vylezeme ven na čerstvý vzduch, tak nás jarní počasí jaksi nevítá. Místo toho nás štípe mráz a studený vítr. Doufejme, že nás jaro uvítá co nevidět. Každopádně jsme si pro vás i tak připravili pár vybraných parfémů a vůní, které vás mohou na nadcházející jaro zaujmout.

Prvním tipem je parfémovaná voda značky Lancome, La Nuit Trésor. Trésor je zkrátka klasika. Není nad květinové vůně s ovocnými tóny, které jsou určené pro smyslné a sebevědomé ženy. Ve složení objevíte například černou růži, orchidej, vanilku, kadidlo, liči, papyrus či pralinku. Balení (sedmdesát pět mililitrů) pořídíte po tři a třiceti procentní slevě za jeden tisíc devět set čtyřicet devět korun českých.

Zdroj fotky: Google.cz

Dále doporučujeme tuto svůdnou květinově-ovocnou vůni pro sebejisté ženyHugo Boss Boss The Scent. Nejenom, že je ideální pro nošení na speciální příležitosti, ale také na denní. Ve složení se nachází převážně broskev, frézie, osmanthus a kakao. Balení (sto mililitrů) pořídíte po padesáti sedmi procentní slevě za jeden tisíc čtyři sta dvacet devět korun českých.

Do třetice vám představíme parfém Guess Seductive, který si vás získá svou nenásilnou květinovou až lehce dřevitou vůní. Opět se v ní mísí tóny jako bergamot, černý rybíz, hruška, jasmín, kořen kosatce, květ pomerančovníku, kadidlo či vanilka. Balení (sedmdesát pět mililitrů) pořídíte za cenu tři sta osmdesát devět korun českých.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *