Jaro přichází! Oživte svůj šatník výraznými kousky

Teď už s klidem můžeme sdělit, že se jaro opravdu blíží. Také máte takovou radost? A protože doufáme, že nás ošklivé mrazy opravdu opustily, tak se s radostí koukáme po nových zajímavých jarních kouscích do šatníku. Opět jsme se rozhodly vám podat menší tipy na lehce netradiční ale i tradiční kousky. 

Nebojte se výrazných prvků!

Tím máme na mysli například dlouhé výrazně žluté kalhoty s květinami, právě tyto kalhoty pořídíte od světoznámé módní návrhářky Diane Von Furstenberg – jedná opravdu o unikátní kousek. Dále nás zaujala tato červeno-bílá halenka, kterou můžete kombinovat například k džínám.

Klasické Converse, ale i extravagantní džínové sandále

Je jasné, že na jaro jsou nejideálnější conversky. Pokud chcete zůstat teniskám věrná, doporučujeme mrknout i na ty od Vans, třeba tyto v růžovém provedení s květinou? Proč ne? A jestli milujete podpatky, pak tu máme jeden opravdu netradiční kousek – a to tyto jehly s otevřenou špičkou.

Žluté doplňky

Nemáte ještě koupené brýle? Nevadí, zkuste například tyto ve žlutém provedení! A náušnice? Nás zaujaly tyto z online shopu Bananarepublic.gap.com.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *