Stylové neokoukané batohy do dvou tisíc korun!

Stále hledáte originální batohy? Pokud už vás nudí ty obyčejné a klasické, my si pro vás připravili šest docela originálních tipů :)

Opět tedy říkáme rovnou, že se jedná o batohy, které pořídíte především v zahraničních e-shopech, ale na druhou stranu za poměrně přijatelné ceny.

Naše první místo si získal batoh s vyobrazenýma ušima známé kreslené postavičky Mickey Mouse. Tento batoh můžete pořídit za jeden tisíc tři sta dvacet korun českých. Dalším roztomilým batohem se stal ve světle růžovém provedení s vyobrazenýma ušima a packama. Cenově ho pořídíte za devět set dvacet pět korun českých. Chcete-li zůstat u decentních batohů, pak doporučujeme například tento ve starorůžové barvě ozdobený květinami – cena: jeden tisíc čtyři sta čtyřicet pět korun českých. Pak už se dostáváme do spodní řady, kde dva batohy ze tří zastupuje americká značka Guess, kterou na novou kampaň propůjčila svou tvář latinskoamerická zpěvačka Jennifer Lopez. Oba dva batohy pořídíte do dvou tisíc korun českých. Posledním tipem je batoh v černém provedení doplněný o přívěšek plyšového medvídka. Cenově batoh pořídíte za jeden tisíc sto šedesát korun českých.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *