Pořiďte si svůj oblíbený parfém jenom za 599 Kč

Došel vám svůj oblíbený parfém či vůně? Máme pro vás pár tipů, mezi kterými můžete objevit i ten svůj. Další dobrou zprávou je, že právě tyto parfémy či vůně můžete pořídit jenom za krásných pět set devadesát devět korun českých! Takže které parfémy zde objevíte?

V první desítce určitě objevíte parfémovanou vodu Lanvin Eclat D´Arpege. Tato květinová souhra jedinečných tónů vás příjemně zahalí to nadcházejícího jara. Za cenu pět set devadesát devět korun českých pořídíte balení o objemu sto mililitrů.

Dále zde objevíte toaletní vodu Calvin Klein One, která je vhodná jak pro muže, tak ženy. Zkrátka se jedná o svěží citrusovou vůni pro nespoutané lidi. Navíc je ideální pro každodenní používání. Pevná cena pět set devadesát devět korun českých se vztahuje na objem dvě stě mililitrů.

Pokud milujete značky Tommy Hilfiger, či jste si oblíbili třeba limitovanou kolekci s mladou americkou modelkou Gigi Hadid, určitě doporučujeme být ve střehu. Právě tato akce se vztahuje i na toaletní vodu Tommy Girl, které tvář propůjčila právě Gigi. Jedná se o vůni bohatou na různé květinové a ovocné tóny – kamálie, černý rybíz, květ jabloně, mandarinka, máte, fialka, citron, lilie, růže, zimolez, cedr, santalové dřevo, jasmín, magnólie a kůže. Akce se vztahuje na balení o objemu sto mililitrů.

Mezi další vůně a parfémy v akci se objevuje například Mont Blanc Individuel, Moschino I Love Love či Versace The Dreamer.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *