Luxusní kosmetika za hubičku? Ano!

Dáváte přednost luxusní kosmetice? Máme pro vás skvělou zprávu! Pokud máte v plánu si pořídit třeba řasenku pro objem od francouzské značky Lancome či oční gel proti vráskám od Estée Lauder, tak vás díky tomuto článku chceme seznámit s několika procentní slevou! 

Zdroj fotky: Weheartit.com

Akce se vztahuje třeba i na dlouhotrvající make-up Estée Lauder Double Wear Stay-in-Place. Tento make-up pořídíte hned v několika různých odstínech, což ani v kamenných prodejnách nemáte takový výběr. Co tento dlouhotrvající make-up dokáže? Středně zakryje, odolává teplu i vzdušné vlhkosti, vydrží až půl dne a chrání pleť před vnějšími volnými radikály. S dvaceti osmi procentní slevou make-up pořídíte za osm set třicet pět korun českých.

Toužíte mít řasy jako panenka? Pak doporučujeme vyzkoušet řasenku pro prodloužení a natočení řas Lancome Eye Make-up Definicils. Sice se nejedná o voděodolnou řasenku, ale nerozmazává se. Díky snadno aplikovatelnému kartáčku docílíte perfektnímu prodloužení a natočení. Po dvaceti šesti procentní slevě ji pořídíte za šest set čtyřicet devět korun českých.

Další luxusní kosmetiku s několika procentní slevou pořídíte na jedné z největších internetových parfumerií.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *