Nová vůně? Vyberte si bestseller za skvělou podzimní cenu

Vůně, vůně vůně. Zkrátka něco, co nikdy žádnou ženu neomrzí. My jsme si pro vás připravili opět článek, který vám odhalí voňavé bestsellery, které pořídíte za skvělé podzimní ceny. Tudíž – pokud se vám blíží narozeniny, není nic lepšího, než si udělat radost právě tímto voňavým dárečkem.

Podzimní sleva se vztahuje na květinový parfém Calvin Klein Eternity, který se na předních příčkách prodeje drží několik let. Jeho bohatá směs (zelené tóny, citrusy, frézie, šalvěj, mandarinka, měsíček lékařský, fialka, lilie, růže, konvalinka, narcis, karafiát, jasmín, pačuli, pižmo, santalové dřevo, heliotrop a jantar) je tak výrazná, že si jej budete pamatovat po celý život. Parfémovanou vodu (sto mililitrů) pořídíte po sedmdesátiprocentní slevě za šest set čtyřicet devět korun českých.

Další slevová akce se vztahuje na smyslnou vůni Cerruti 1881. Lilie, růže, mimóza, kosatec, fialka, jasmín, bergamot, tuberóza, géranium, pomeranč, koriandr, narcis, ambra, cedr, pižmo, vanilka a santalové dřevo, dokáži vykouzlit opravdu jedinečnou sladkou smyslnou směs. Toaletní vodu (sto mililitrů) pořídíte po sedmdesáti-pětiprocentní slevě za čtyři sta devadesát devět korun českých.

Dáváte přednost raději vůním, které v sobě obsahují dřevité tóny? Doporučujeme vyzkoušet vůni Guess Seductive, kterou si zamilují především mladé slečny. Výrazný černý rybíz společně s hruškou, bergamotem, jasmínem, orrisem, květem pomerančovníku, vanilkou a kadidlem, dokáží vykouzlit tak jasnou a zapamatovatelnou vůni, že celý podzim a zimu nebudete chtít používat další jinou. Sama uvidíte, že na si díky této vůni zafixujete určité momenty, které pro vás budou něco znamenat. Toaletní vodu (sedmdesát pět mililitrů) pořídíte za cenu tři sta sedmdesát čtyři korun českých.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *