Připravte se! Velká akce na nejlepší produkty francouzské kosmetické značky Estée Lauder právě začala

Blíží se vám narozeniny? Stále nevíte, kterým dárkem byste si chtěly udělat radost? My vám to usnadníme! Na stránkách jedné z největších internetových parfumerií v České republice právě probíhá akce, kde ty nejlepší produkty kosmetické značky Estée Laduer pořídíte za příjemné akční ceny. A které produkty to jsou?

Například s krásnou slevou dvacet čtyři procent můžete pořídit omlazující CC krém Revitalizing Supreme s účinkem SPF 10. Nejenom, že je krém vhodný pro všechny typy pleti a věkové skupiny, ale navíc obsahuje technologii IntuiGen™ Technology, která zaprvé vyživuje, revitalizuje, ale také pleť zklidňuje. Mezi další účinky patří přirozené tónování, okamžité oživení vzhledu, eliminaci tvorby vrásek a ochrana pleti před škodlivým slunečním zářením. Po slevě vyjde krém na jeden tisíc dvě stě devadesát devět korun českých.

Kterým produktem se nejrychleji zbavit vrásek kolem očí? Máme pro vás tip. Zkuste oční péči proti vráskám Revitalizing Supreme. Co všechno tento produkt dokáže s očním okolím? Nejenom, že redukuje již zmíněné vrásky a drobné linky, ale také odstraňuje otoky, bojuje proti krepaté textuře očního okolí, hloubkově hydratuje a eliminuje tmavé kruhy pod očima. Krém je vhodný opět pro všechny typy pleti. Po slevě balení (patnáct mililitrů) pořídíte za jeden tisíc dvě stě devatenáct korun českých.

A pokud do třetice sháníte nějaký denní hydratační krém pro normální až smíšenou pleť, pak jste tu správně. Krém DayWear s komplexem Super Anti-Oxidant chrání pleť před volnými radikály, osvěžuje, hydratuje a redukuje první známky stárnutí pleti. Krém je opět vhodný pro všechny věkové skupiny. Jestli si myslíte, že začít s protivráskovým krémem je vhodné až kolem pětatřicátého roku, není tomu tak. Po slevě balení (padesát mililitrů) pořídíte za jeden tisíc dvanáct korun českých.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *