Módní inspirace podle americké herečky Leighton Meester

Americká herečka Leighton Meester, kterou můžete velmi dobře znát z populárního amerického seriálu Gossip Girl, se po porodu svého prvorozeného potomka opět vrací do společnosti. A my si pro vás připravili inspiraci, jak se aspoň trošku přiblížit jejímu stylu.

Výsledek obrázku pro leighton meester style

Zdroj fotky: Google.com

Blíží se vám nadcházející společenská událost? Stále nevíte, jakým styligem uchvátit? Máme pro vás tip – inspirujte se právě Leighton! Jste-li plavovlasá či světlá bruneta, máte světlou pleť, věřte nám, že i šaty v jemné nude béžovém provedení nebudou na škodu. A že v nich budete vypadat bledě? Kdepak! Samy si pozorněte prohlédněte tento styling. Ve výsledku budete působit nejenom elegantně, ale i étericky.

Výsledek obrázku pro leighton meester style

4x jinak. Zdroj fotky: Google.com

Doporučujeme se podívat i na styling prvních dvou outfitů, které jsou podobně laděné do nude elegantního stylu. Pokud ale dáváte přednost pánskému stylu či lehce s prvky rocku, i tak pro vás máme připravenou inspiraci právě dle Leighton Meester. Třetí styling však nedoporučujeme na nějakou váženou událost – ale na rockový koncert či fashion week, proč ne? Pánský styl byl, je a vždy bude v kurzu. Chcete být originální? Nechte róbu doma a vyrazte v padnoucím kostýmku s kravatou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *