Zastavte proces stárnutí! Aspoň na chvíli

No, opravdu jsme nepřišli na nějakou zázračnou vědeckou metodu, jak pozastavit stárnutí pleti. Spíš máme pro vás tipy na ty krémy, které vám aspoň částečně pomohou zastavit vznik nevzhledných vrásek.

Také jsme si pro vás připravili žebříček čtyř produktů, které stojí za vykoušení. Které to jsou?

Jako první vám představíte protivráskový krém Sensai Cellular Performance Standard. Oč se jedná? Díky kombinaci kyseliny hyaluronové, kolagenu a výražku z mořských řas bude vaší pleti nejenom navrácena elasticita, ale také zpevnění, hloubková hydratace, ochrana před působením volných radikálů a také odstranění projevů suché pleti. Krém je vhodný pro všechny typy pleti, zejména pro tu s větším sklonem ke vzniku vrásek. Cena krému po slevě je dva tisíce čtyři sta devadesát devět korun českých.

I oblast očí si zaslouží speciální krém, máme pro vás tip na oční péči proti vráskám Vichy Lifactiv. Nejenom, že poskytuje vyhlazení vrásek, ale také maximální liftingový účinek včetně vypínání pleti. Krém je schopen obnovit ztracenou pružnost pleti a zanechat ji jemnou na dotek. Navíc také odstraňuje kruhy a váčky pod očima. Cena péče je pět set devět korun českých.

Ztratila vaše pleť hutnost? Ideálním řešení je vyživující balzám Vichy Neovadiol Magistral. Proč? Díky technologii Proteic Gf + Pro-Xylane + Omega3-6-9- mastné kyseliny jsou pleti dodány lipidy pro posílení přirozené ochranné bariéry a udržení hydratace. Balzám také obsahuje termální vodu z pramene Vichy, který má za úkol pleť zklidnit. Cena balzámu je šest set devatenáct korun českých.

I francouzská značka L´Occitane má své pleťové krémy proti vráskám. Na rozdíl od krémů obsahuje tento navíc složku Imortelle, který omlazuje a vyživuje pleť. Krém navíc bojuje proti známkám stárnutí, hloubkově vyživuje, revitalizuje, redukuje tmavé skvrny, vyhlazuje, zjemňuje a rozjasňuje. Cena krému je jeden tisíc osm set devadesát pět korun českých.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *