Trendy podzimní vůně!

Čím si udělat během nadcházejícího podzimu radost? My to víme! Ano, trefili jste se. Opět máme na mysli vůně, které vás jednoznačně okouzlí – aspoň v to doufáme.

A jak jste již u nás zvyklí, opět jsme si pro vás připravili tipy na ty vůně, které pořídíte i s nějakou to příjemnou slevou – což se hodí, neříkejte, že ne. Jako první jsme si připravili parfémovanou vodu francouzské značky Yves Saint Laurent – Black Opium. Směs růžového pepře, květu pomerančovníku, hrušky, jasmínu, kávy, pačuli, cedru a vanilky, ve vás probudí pocit příjemného chladného pocit a právě tento parfém má za úkol vás příjemně zahřát.

Akce: Parfémovanou vodu (devadesát mililitrů) pořídíte za cenu jeden tisíc osm set devadesát pět korun českých.

Dále jsme si pro vás připravili ne tak známou toaletní vodu značky Loewe I Loewe Me. Aneb I Love Me? Ve vůni se objevíte především stopy po ovoci jako je jahoda, hruška, malina či mandarinka. Dále je směs obohacena o květinové tóny – mangólie a vanilky. Zkrátka se jedná o orientálně-květinovou vůni, která ve vás objeví nejenom rafinovanost, ale i smyslnost.

Akce: Toaletní vodu (sto mililitrů) pořídíte za cenu sedm set dvacet devět korun českých.

Třetici uzavře parfémovaná voda Bottega Veneta Knot. Lehce kořeněná květinová vůně vás na první dobrou zaujme. Směs limetky, neroli, klementinky, květu pomerančovníku, mandarinky, pivoňky, pižma a tonky fazole udělá své. Je to klenot italského pobřeží, který stojí za vyzkoušení. Cena parfému se pohybuje od jednoho tisíce sedmi set padesáti pěti korun českých.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *