Elizabeth Olsen, herečka, která se krimi námětů nebojí

Elizabeth Olsen. Osmadvacetiletá rodilá Kaliforňanka a mladší sestra populárních dvojčat Ashley a Mary-Kate Olsen, která v posledních šesti letech točí jeden film za druhým. A který žánr byste do této křehké Američanky řekli? Budete se divit.

Po filmech jako Komuna mé matky, Captain America: Návrat prvního Avengera či Godzilla, dostala nabídku na roli novopečené agentky FBI Jane Bannerové v mysteriózním krimi filmu Wind River. Tento film byl do českých kin uveden 28.září a od té chvilky si získal vysoké hodnocení – Wind River se stal nejnavštěvovanějším filmem a jeho hodnocení na České filmové databázi dosahuje až osmdesáti sedmi procent. Stal se tak stým šedesátým čtvrtým nejlepším filmem v celé databázi.

A o čem Wind River je?

,,Stopař Cory Lambert objeví uprostřed zasněžené pusté krajiny Wyomingu tělo mrtvé indiánské dívky. Vyšetřování se ujímá novopečená agentka FBI Jane Bannerová, která do odlehlé indiánské rezervace Wind River přijíždí z Las Vegas, zcela nepřipravená na drsné podnebí, jež tam panuje. Na pomoc s vyšetřováním si přizve stopaře Coryho a společně se snaží přijít na kloub záhadné smrti…“ zdroj CSFD.cz (Falcon)

Pokud stále nevíte, na co do kina dorazit, tak s tímto filmem se neseknete.

Výsledek obrázku pro elizabeth olsen photoshoot

Elizabeth Olsen. Zdroj fotky: Google.com

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *