Které produkty poskytnou pokožce nejvyšší ochranu před sluncem? Vsaďte na gel-krémy značek La Roche-Posay a Eucerin

Cestování do zahraničí bude tento rok stále „ve hvězdách“. Uvidíme, jaké léto nás bude čekat v tuzemsku, ale i tak jsme si pro vás připravili výňatek opalovacích krémů s nejvyšším stupněm ochrany vaší kůže.

Velmi dobře vás ochrání například tento zmatňující gel-krém na opalování značky La Roche-Posay, Anthelios XL. Gel-krém nejenom poskytuje velmi vysokou ochranu před UV zářením, ale také působí proti nadměrné produkci mazu. Je navíc vhodný pro citlivou pleť, hypoalergenní a voděodolný. Tvořen je třemi hlavními složkami, které zaručují nespálení pokožky – je jím filtrační systém Mexoplex® (ochrana před slunečním zářením), patentovaná technologie AIRLICIUM® (proti lesku pleti) a termální voda z La Roche-Posay (zajištění antioxidačních a probiotických účinků).

Dalším velmi dobře hodnoceným produktem je ochranný krémový gel na obličej Eucerin Sun Oil Control, který pokožce poskytuje zejména vysokou ochranu proti slunečnímu záření, ale také hydrataci. Navíc se velmi snadno aplikuje a předchází sluneční alergii. Hlavní složkou krémového gelu je licochalcon A, který pokožku zklidňuje a působí také jako antioxidant.

Ilustrační foto. Zdroj fotky: Weheartit.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *