Chraňte svou pokožku před slunečnými paprsky!

Léto se k nám neomylnou rychlostí blíží, ať už si to připouštíme nebo ne. Oficiálně u nás začne 21. června a my si pro vás připravili výběr konkrétních produktů na opalování, které ještě navíc můžete pořídit s krásnou patnácti procentní slevou.

SPF 6 – 10

Za velmi dobře hodnocený produkt pro nejnižší stupeň ochrany je mléko na opalování Nivea Sun Deep Tan. Toto mléko nejenom podporuje zhnědnutí kůže během opalování, ale také ho prodlužuje opálení a pečuje o pokožku. Mléko obsahuje výtažek z beta-karotenu, který podporuje opálení a vitamin E, který pečuje o pokožku během opalování.

SPF 15 – 25

Ideální pomocník, který vám zabrání spálené pokožce při opalování, je opalovací přípravek Garnier Ambre Solaire Ambre Solaire. Tento produkt chrání kůži před UVA i UVB zářením, snadno se roztírá, nezanechává mastný film a je voděodolný.

SPF 30 – 50

Vysoká ochrana bude zajištěna díky ultra lehkému opalovacímu krému Vichy Idéal Soleil. Doslova ideální na tento krému je, že se vejde do každého batohu či kabelky. Intenzivně hydratuje, zvláčňuje a nezanechává žádné bílé stopy. Krém je tvořen faktorem SPF 50, který kůži poskytuje vysokou ochranu před sluncem, kyselinou hyaluronovou, mineralizovanou termální vodou Vichy a technologií Wet Technology, která zajišťuje odolnost vůči vodě a potu.

Zdroj fotky: Weheartit.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *