Jemné nožky na dotek? Žádný problém

Jak docílit jemných nohou na dotek? Tentokrát jsme si pro vás připravili tipy, jak nejefektivněji docílit jemných nohou bez zbytečných chloupků. Přeci jenom nám slunečné dny přejí a nejraději byste ven chodily v sukních či kraťasech. Ale i tak jsou mezi námi stále ty, které jen tak své nohy světu neukážou. Nebojte se a ukažte je! 

Zdroj: Weheartit.com

Zdroj: Weheartit.com

Tento článek spíše berte jako informativní, protože vám v podstatě jenom podáme základní informace o produktech, které se aktuálně nacházejí v slevové akci. A akce probíhají na tyto produkty:

1. Gel na holení Gillette Satin Care Pure & Delicate. Tento gel nejenom rychle a důkladně oholí nežádoucí chloupky, ale také má hydratační a zklidňující účinky. Pokud používáte holící strojek, tak dík tomuto gelu dosáhnete jeho snadného skluzu. Gel je vhodný především pro citlivou pokožku. Cena je osmdesát osm korun českých.

2. Další akce platí na holící strojek + náhradní břitvy Gillette Venus. Ten pořídíte za dvě stě čtyřicet devět korun českých. Pro váš rozhled jsme si pro vás připravili i menší výňatek o značce Gillette. ,, Značka Gillete se zaměřuje na výrobu holící kosmetiky a také kvalitních strojků na holení. Společnost založil roku 1895 King Camp a již od samého začátku se zaměřil na výrobu dokonalého holícího břitu.Firemní slogan společnosti zní „Pro muže to nejlepší“ avšak vyrábí také kosmetiku a holicí strojky pro ženy. Systém Mach3 poskytuje dokonalé oholení „jediným tahem“, Fusion pak oholí i těžko dosažitelná místa a to díky 5 břitům a jednomu zarovnávacímu břitu. Kolekce Gillette Venus je pak určená výhradně pro ženy. Zajistěte si dokonale hladkou a hebkou pokožku. Nákupem online na parfums.cz navíc výrazně ušetříte.“ zdroj Notino.cz

3. Akce se vztahuje i na další gel na holení značky Gillette Satin, tentokrát Care Ultra Sensitive pro velmi citlivou a suchou pokožku. Nejenom, že má rychlé a důkladné hojení, ale také v sobě obsahuje hydratační a zklidňující účinky. Cena sedmdesáti pěti mililitrů je třicet pět korun českých.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *