Hledáte něco, co každý nemá?

Toužíte po vůni, kterou jen tak nikdo nemá? Máme pro vás tipy na ty vůně, které jsou netypické již svým designem.

Určitě si vzpomenete alespoň na jeden parfém, který je ve tvaru lebky. Máme na mysli parfémovanou vodu pro ženy Police To Be Woman ve velmi neotřelém designu. Jedná se o květinovou až ovocnou vůni, ve které se objevují tyto tóny: limetka, klementinka, jablko, sladké tóny, pižmo a dřevo. Pro kterou ženu je tento parfém ideální? Především pro tu, která se vyzná v módě a má svůj fascinující styl, který vyjadřuje přes různé originální doplňky. Parfém byl na trh uveden před pěti lety.

Akce: Parfémovanou vodu (sto dvacet pět mililitrů) pořídíte za cenu čtyři sta padesát devět korun českých.

Tajuplný parfém Good Girl značky Carolina Herrera si vás získá na první dojem. Zdroj fotky: Weheartit.com

Tajuplný parfém Good Girl značky Carolina Herrera si vás získá na první dojem. Zdroj fotky: Weheartit.com

Parfém ve tvaru podpatku? Ano. Pojďte objevit kouzlo nespoutaného parfému Good Girl značky Carolina Herrera. Tento parfém plný rozporuplných ingrediencí (káva, mandle, tuberóza, jasmín sambac, kako, tonka fazole) tvoří dokonalou harmonii. Je to tajuplná a okouzlující vůně pro moderní odvážné ženy se špetkou eleganci a tajemnosti. A navíc, v této vůni se také skrývá nebezpečně svádivá hra. Ta je ukryta v černém flakónku ve tvaru černé lodičky, která si svou pozornost získá na první pohled.

Akce: Parfémovou vodu (osmdesát mililitrů) pořídíte za cenu dva tisíce šest set padesát korun českých. 

Parfém ve tvaru kabelky? Ano. Sám o sobě si své parfémy a vůně, extravagantní módní návrhář Marc Jacobs, drží na samotné extravaganci, tudíž ani parfém Decadence nemohl být „nudný“. Švestka, šafrán, jasmín, orris, bulharská růže, jantar, papyrus, vetiver. Osm tajuplných ingrediencí, které se skrývají v tomto tmavě-zeleném designu.

Akce: Parfémovanou vodu (padesát mililitrů) pořídíte za cenu jeden tisíc čtyři sta devadesát pět korun českých. 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *