CHLOÉ, CALVIN NEBO MARC?

Léto tu máme v plném proudu. Určitě jste již přemýšlela nad tím, které parfémy budou letos v létě “ v kurzu“. A pokud si myslíte, že to budou opět květinové, svěží či ovocné, máte pravdu. V následujícím odstavci se dozvíte právě o těch parfémech, které by vám neměly chybět.

www.weheartit.com

www.weheartit.com

Pokud si myslíte, že parfémy značky Chloé jsou určené jenom pro chladné podzimní měsíce, jste na velikém omylu. Právě toaletní voda Chloé L´Eau De Chloé patří mezi nejoblíbenější citrusové vůně v letním měsíci. Sice složení parfému není příliš bohaté – nalezneme v něm harmonii spojenou v citrusech, růži a pačuli – ale zároveň i tyto tři základní ingredience dokážou vykouzlit specifickou a chytlavou vůni. A pokud nejste příliš na vůně, ale dáváte přednost lehkým svěžím tělovým mlékům, i Chloé De Chloé má ve své kolekci tělové mléko, které si zamilujete.

Calvin Klein CK One Summer 2014. Klasika, která nikdy neomrzí. Není nad kombinaci limetky, melounu, grapefruitu, tequily, frézie, cypřišu, cedru, cukru a kokosu. Jedná se o takové ledové opojení, které ve vás vyvolá pocit radosti. Je určena pro ty, kteří milují čisté osvěžení ukryté v kokosové vodě a drceném cukru. Cena této svěží letní vody je pět set padesát tři korun českých. 

Milujete originální flakonky? Milujete ovocné až květinové vůně? Milujete energii a radost? Jste hravá, rozpustilá a svá? Tak právě toaletní voda Marc Jacobs Daisy Eau So Fresh je určena přesně pro vás. Nejenom, že se s ní budete cítit skvěle, ale také budete mít radost ze života. Navíc je toaletka ukryta do originální flakonku, který vám i tak rozzáří úsměv na tváři. A které harmonické tóny ve vůně objevíte? Především tóny zelené ve spojení s malinou, grapefruitem a hruškou. Srdce tvoří šťavnaté jablko, fialka a vášnivá růže. Základ obsahuje švestku, cedr a pižmo. Nebojte se být hravá a vsaďte na originalitu proslulého módního návrháře Marca Jacobse.

 

A co vy? Dáváte přednost spíše citrusové Chloé, letnímu a svěžímu Calvin Klein nebo květinovému Marc Jacobs? Podělte se s námi o vaše názory a tipy!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *