OBJEVTE KOUZLO SMYSLNÝCH PARFÉMŮ KIM KARDASHIAN

Kim Kardashian. Pokud si myslíte, že parfémy této televizní hvězdy jsou o ničem, mýlíte se. Právě i Kim všem dokázala, že své vůně má pečlivě propracované a nejedná se o monotónní vůni s pižmem a ovocných tónů. Aktuálně má na svém účtu přes pět parfémů. V následujícím článku vám budou představeny ty, o kterých si myslíme, že stojí za koupi.

Obecně parfémy Kim Kardashian mám velice ráda. Sama jeden vlastním, konkrétně myslím Kim Kardashian Kim Kardashian. Líbí se mi, že je vhodný do podzimnější až zimního období, kde skvěle vynikne jeho složení. V parfému se objevují stopy po zimolezu, květu pomerančovníku, mandarince, tuberóze, jasmínu, gardénii, koření, orchideji, tonce fazolky, pižma, dřeva a santalového dřevu. Určitě si tedy dokážete představit tu kouzelnou harmonii všech ingrediencí. Je to zkrátka taková malá černá perla, která nabízí příjemnou ženskost a svůdný květinově-dřevitý nádech. Cena parfémované vody o sto mililitrech je šest set osmdesát devět korun českých. 

Kim Kardashian True Reflection / www.weheartit.com

Kim Kardashian True Reflection / www.weheartit.com

Svůj druhý parfém, Kim Kardashian Gold, sice má podobný design flakonku, jako parfém předchozí, avšak i on se liší svým složením. Kim Kardashian Gold je sladká vůně, která je obohacena o koření s malou příměsí květin a vzácného dřeva. Je určena pro takovou ženu, která se pyšní svými přívlastky, je svůdná, smyslná a hlavně okouzlující. Harmonie složená z grapefruitu, pepře, bergamotu, jasmínu, fialky, růže, pačuli, pižma, benzoinu, santalového dřeva a jantaru, vykouzlí jedinečnou vůni. Cena parfémované vody o sto mililitrech je šest set sedmdesát devět korun českých. 

Jste svůdná? Milujete, když si můžete zahalit do krásných výrazných červených a růžových barev? Vůně Kim Kardashian Glam ocení zejména ty ženy, které o sobě ví, že jsou velmi smyslné, aktivní, elegantní a svůdné. Glam je svým způsobem více květinový, objevíme v něm kombinaci vodního melouna, citrusů, červené bobule, jasmínu, tuberózy, růže, pižma, oriisu a santalového dřeva. Cena parfémované vody o sto mililitrech je pět set osmdesát devět korun českých.

www.weheartit.com

www.weheartit.com

O pár parfémů a let později se Kim rozhodla, že již nebude pokračovat ve stejném designu, jako doposud, ale zkusí se zaměřit na něco zajímavějšího. Tím vznikl další parfém True Reflection, který přesně reflektuje pravou osobnost Kim. Tentokrát v něm objevíte stopy po broskvi, švestce, bergamotu, gardénii, lotosu, orchideje, pačuli, pižma a dřeva. Cena parfémované vody o sto mililitrech je osm set třicet čtyři korun českých.

Poslední parfém, který má rovněž podobný design, jako True Reflection, je Pure Honey. Jedná se o nejnovější parfém, který Kim dosud vydala. Flakonek nenese jenom perfektní zpracování, ale také zhmotňuje ryzí ženskost. Spojení růže, květu mandarovníku, frézie, orchideje, medu, včelího vosku, zimolezu, pižma, vanilky a kokosu, vykouzlí jedinečnou a nespoutanou vůni. Cena parfémované vody o sto mililitrech je šest set padesát korun českých.

A co vy? Také jste podlehla ženským parfémům KK?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *