Značka měsíce červen: Calvin Klein

Myslím, že ideálním kandidátem na značku měsíce je věhlasná společnost Calvin Klein. Věděli jste, že právě muž jménem Calvin Klein je známý především díky svému citu k minimalismu? To nemůže být žádným překvapením, když právě oblečení této značky je velmi minimalistickým a jedoduchým pomocí tří barev – bílé, černé a šedé. Občas se také můžeme setkat s nějakou výraznější barvou – jako je sytá růžová či fialová.

Zde jsme si pro vás připravili ty nejlepší vůně, které opravdu stojí za vykoušení.

Calvin Klein | Zdroj: Weheartit.com

Calvin Klein | Zdroj: Weheartit.com

1. Calvin Klein Eternity

Klasika, která nikdy neomrzí. Nechte se očarovat směsí frézie, šalvěje, mandarinky, jasmínu, lilie, růže, konvalinky, narcisu, měsíčku lékařského, ambry, pačuli, pižma a santalového dřeva. Vůně je především oblíbená díky svému kouzlu, které okouzlí každé okolí, kde se objevíte. Aktuálně probíhá akce na parfémovanou vodu o objemu padesáti mililitrů – tu pořídíte za cenu pět set padesát korun českých.

2. Calvin Klein Euphoria

Smyslnost, svěžest, orient. Tři symboly, které tuto parfémovanou vodu charakterizují. Dále také zelené tóny, tomel, granátové jablko, lotos, orchidej, pižmo, smetanové tóny, fialka, jantar a mahagon. Na parfém také probíhá akce – parfménovanou vodu o objemu sto mililitrů pořídíte za cenu osm set osmdesát korun českých.

3. Calvin Klein CK One

Další top vůní je samozřejmě CK One. Možná právě tuto vůni bychom mohli řadit mezi klasiku. Stačí smíchat kardamom, meloun, ananas, papáju, bergamot, fialku, růži, muškát, jasmín a jantar. A náhle vám z toho vzkvete tento skvost určený jak pro muže, tak ženy. Aktuálně také probíhá akce na toaletní vodu o objemu dvě stě mililitrů, kterou pořídíte za cenu šest set patnáct korun českých.

A protože se blíží letní horké dny, tak Calvin Klein je jako stvořený pro to, stát se značkou měsíce červen.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *