Vyhrajte nad sluníčkem s kosmetickou značkou Clarins

Clarins Sun Protection | Zdroj: Google.com

Clarins Sun Protection | Zdroj: Google.com

Léto máme v plném proudu. S ním i hřejivé sluneční paprsky, které jsou mnohdy i nebezpečné. Důležitou roli hraje především ochrana pokožky. Na trhu je hned několik ochranných produktů, které zamezí spálené kůži a dalším nežádoucím účinkům. Sice je značek hned několik, ale jenom pár se jich drží na předních příčkách prodeje. V čele je i samotná Clarins, ke které vám představíme pár oblíbených produktů.

ZINTENZIVNĚNÍ OPÁLENÍ

Ideálním produktem pro zvýraznění opálení je tento zklidňující a hydratační balzám Sun Soothers. Obsahuje navíc zklidňující složky, které pokožku uklidní a „nerozjedou“ zčervenání. Je vhodný pro všechny typy pokožky. Cenově se pohybuje kolem pěti seti korun českých.

KDYŽ SI NEOPALUJETE OBLIČEJ

Víte, že mnohé známé osobnosti si zásadně neopalují obličej? Tělo ano, ale obličej ne. Ano, jsou k tomu různé i rozumné důvody. Ideálním řešením jsou proto samoopalovací kapky, které především dodávají pleti přirozené opálení od slunečných paprsků, chrání ji a nezanechává na ní flíčky ani šmouhy. Kapky obsahují gel z aloe vera včetně DHA a erytrulózy, což je látka, která dodává pleti rychlé jednotné a přirozené opálení.

konzistence: sérum

typ pleti: mastná, normální, smíšená a suchá

PROTI STÁRNUTÍ POKOŽKY

Určitě je dobré mít aspoň jeden krém, který v sobě má ochranný faktor 50. A mnoho dalších účinků v sobě má i opalovací krém proti stárnutí – Sun Protection. Tento krém nejenom pleť chrání a hydratuje, ale také zabraňuje vzniku vrásek a pigmentových skvrn. Cena je pět set sedmdesát pět korun českých.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *