Zbystřete! Nové produkty Kiehl’s, Lirene či Yves Saint Laurent

Podzimní novinky jsou tady. Tentokrát jsme se zaměřili na novinky značek Kiehl’s, Lirene či Yves Saint Laurent. O které konkrétní novinky se jedná?

KIEHL’S

Jestliže patříte mezi stálé klientky značky Kiehl’s a milovnice avokáda, pak by vás mohl zaujmout jejich nově uvedený intenzivní hydratační krém pro oční okolí s avokádem. Je určený jak pro všechny typy pleti, tak i pro citlivou. Krém dále zmírňuje nateklé oční okolí, poskytuje hydrataci, okamžitě zlepšuje texturu pleti pod očima či chrání před známkami únavy, které jsou způsobeny modrým světlem z obrazovek. Navíc je bez parfemace a pořídíte ho od osm seti korun českých.

LIRENE

Značka Lirene má zkrátka krásné obaly a u nového omlazujícího séra to není výjimkou. Lirene Face Serum je ideální jako pomocník při odstraňování příznaků stárnutí, pomáhá dodat pleti hutnost a také vyhladit jemné vrásky včetně jemných linek. Vhodný pro zralou pleť a vrásky, používat ho můžete jak na den, tak noc.

YVES SAINT LAURENT

YSL Liber Intense. Mandarinkový olej, bergamotový olej, olej z francouzské levandule, levandulový olej Diva, jasmine sambac absoute, tóny orchideje, pomerančový květ, madagaskarská vanilka a vetiver, pravá ambra. Zkrátka aromatická květinová vůně, která byla představena v roce 2020 a předchází tak své předchůdkyni Libre.

Zdroj fotografie: Weheartit.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *