Tento týden v akci: Souletto, Uriage, Rimmel

Září máme v plném proudu a s ním i akci týdne, díky které si můžete pořídit vybrané kosmetické produkty s příjemnou slevou. O které konkrétní produkty se jedná?

SOULETTO

Přemýšlíte, čím si provonit byt? Máme pro vás tip a to vonný difuzér s náplní Souletto. Tento difuzér je tvořen jablkem, melounem, hruškou, medem, magnólií, jasmínem, karafiátem, vetiverem, pižmem a cedrem. Jedná se o příjemnou květinovou vůni, která se velmi rychle stane součástí vašeho domova. Navíc ji pořídíte za velmi příjemnou cenu – a to se slevou až čtyřicet jedna procent.

URIAGE

Se značkou Uriage máme poměrně čerstvé zkušenosti, ale rády vám doporučíme právě tento reparativní krém s obsahem mědi a zinku, se kterým jsme se seznámily poměrně nedávno. Reparativní krém nám byl doporučen hlavně pro hydrataci a celkové zklidnění již popraskaných puchýřků od oparů. Krém nejenom obnovuje pokožku, ale také zklidňuje a již po nanesení okamžitě vytváří ochrannou vrstvu. Je tvořený termální vodou Uriage, GF-Repair, oxidem zinečnatým, glukonátem měďnatým, D-Panthenolem a kyselinou hyaluronovou. Krém je vhodný především pro atopickou a ekzematickou pleť.

RIMMEL

Pudr Rimmel z komplexu přírodních minerálů nejenom fixuje make-up a okamžitě zmatňuje, ale také minimalizuje viditelnost pórů a splývá s pletí. Cenově ho po slevě zakoupíte za čtyřicet devět korun českých.

Zdroj fotografie: Weheartit.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *