Začínající letní slevy jsou tady! Yves Saint Laurent, Chloé a Armani za hubičku

Blíží se léto. A to znamená, že letní slevy zanedlouho propuknou v plné parádě. Tentokrát vám představíme parfémy, které momentálně pořídíte s příjemnou slevou.

YVES SAINT LAURENT

Tato francouzská značka vám přináší neméně známý parfém Libre. Parfém je plný černého rybízu, petitgrainu, oleje z francouzské levandule, mandarinkového oleje, indického jasmínu, jasmínu Sambac, pomerančového květu, levandule, cedrového dřeva, pižma, madagaskarské vanilky a pravé ambry. Momentálně na něj probíhá třiceti procentní sleva. Tak neváhejte.

CHLOÉ

Sleva probíhá i na velmi oblíbenou parfémovanou vodu Chloé Chloé, která již třináct let vede na předních příčkách oblíbenosti parfémů. Myslíme, že není více třeba blíže parfém představovat, ale rádi připomeneme jeho složení, ve kterém se objevuje liči, pivoňka, frézie, magnólie, růže, konvalinka, ambra a virginský jalovec.

ARMANI

Do třetice vám připomeneme parfém Sí, který rovněž patří mezi naše oblíbený. Jedná se o chypre ovocnou až květinovou vůni, která je ideální pro moderní elegantní ženu. Parfém se navíc hodí pro každodenní příležitosti. Vanilka, rybíz, bergamot, pačuli, růže, frézie, pižmo a orcanox. Toť výčet ingrediencí, které se v parfému objevují.

Zdroj fotky: Weheartit.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *