Tento týden v akci: Nobea, BrushArt i Ryor

Jak už jste u nás zvyklí, tentokrát jsme se opět zaměřili na kosmetické produkty v týdenní akci. Momentálně se akce týká značky Nobea, BrushArt a Ryor.

Co vy a naše česká značka Ryor? My se značkou máme poměrně bohaté zkušenosti a musíme říct, že její produkty jsou opravdu kvalitní. Tento týden v akci pořídíte například rozjasňující oční krém s peptidy Intensive Care. Krém nejenom rozjasňuje oční okolí, ale také vyhlazuje jemné linky a odstraňuje otoky včetně tmavých kruhů pod očima.

V akci objevíte i sadu štětců BrushArt, ve kterém se nachází 4 kusy. Nejenom, že se tato dárková sada hodí jako dárek, ale také vám umožní rozmanité líčení. A navíc dostanete dárek nad nákup tří set padesáti korun českých – a to v podobě 2 sad gumiček do vlasů v hodnotě dvou seti čtyřicet pěti korun českých.

Došla vám řasenka? Vyzkoušejte voděodolnou řasenku značky Nobea. Řasenka je nejenom bez parfemace, ale také odolává vlhkosti, vodě, slzám a viditelně prodlužuje řasy včetně objemu. Navíc dokonale odděluje řasy.

Zdroj fotky: Weheartit.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *