Využijte až 25% slevu na vaše oblíbené jarní vůně

Jeden z největších internetových prodejců kosmetiky a parfémů nabízí tento týden jedinečnou akci – na vaše oblíbené jarní vůně se vztahuje dvaceti pěti procentní sleva, která se opravu vyplatí. A které parfémy a vůně v této akci objevíte? 

Zdroj fotky: Weheartit.com

Patříte-li příznivkyním francouzské značky Chanel a na její parfémy či vůně nedáte dopustit, doporučujeme teď zbystřit. Právě na parfémovanou vodu Coco Chanel Mademoiselle o objemu třikrát dvacet mililitrů probíhá jedinečná sleva. Z původní ceny dva tisíce osm set třicet devět korun českých ampulky pořídíte za dva tisíce tři sta osmdesát devět korun českých.

Dále v akci můžete pořídit nadčasovou klasiku Christian Dior J´Adore. Tato nestárnoucí klasika plná ovocných a květinových tónů jako je broskev, hruška, mandarinka, meloun či magnólie, si vás tak získá, že nebudete chtít po další léta nosit žádný jiný parfém. Aktuálně se akce vztahuje na parfémovanou vodu (sto mililitrů), kterou pořídíte po slevě za dva tisíce šest set devadesát pět korun českých.

Hledáte parfém, který vás dokonale doprovodí na večerní společenské akce či romantické schůzky? My ho pro vás našli. Jedná se o parfémovanou vodu Lancome La Nuit Trésor, která si vás získá svým nebeským úkazem. Aktuálně se akce vztahuje na parfémovanou vodu (sedmdesát pět mililitrů), kterou pořídíte po slevě za jeden tisíc sedm set devadesát devět korun českých.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *