Probuďte svou tvář díky nové řadě francouzské značky L´Oréal Paris

Určitě jste již různě v kamenné drogerii či na internetu zaregistrovali, že francouzské značka L´Oréal Paris přišla na trh s novou limitovanou řadou – Wake up and Glow. Tato řada nás tak nadchla, že jsme si pro vás připravili menší článek, ve kterém vám chceme představit pár produktů.

Zdroj fotky: Protext.cz

První produkt, který nás naprosto dostal, je rozjasňovač. Ano, říkáte si, k čemu vyhazovat peníze za nějaký nepotřebný kosmetický produkt, ale opak je pravdou. Tento rozjasňovač nás tak ohromil, že i jeho hodnocení uživatelek je oprávněné. Nejenom, že se příjemně a velmi snadno na pleť aplikuje díky praktickému aplikátoru ve tvaru kapátka, ale také je po aplikaci pleť rozzářená a zdravě vypadající po celý den. Navíc je rozjasňovač obohacen o kokosový olej, který pleti dodá ten správný „drive“. K dostání je ve dvou variantách – Sparkling Love pro světlejší pleť, Loving Peach pro tmavší.

Dále v nové řadě objevíte i bronzer, který je tvořen broskvovým, mangovým a kokosovým máslem. Výsledkem je opálený efekt. Cenově ho pořídíte za dvě stě dvacet devět korun českých.

Jako poslední produkt vám představíme BB krém. Ne každé BB krém vyhovuje, ale tento je tvořen jak meruňkovým olejem, tak extraktem ze zelného čaje včetně vitamínu E s antioxidačními účinky. Produkt je opět k dostání ve dvou variantách – Light a Medium.

Zkrátka, vsaďte na novou limitovanou kolekci L´Oréal Paris a zazařte!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *