Vánoční čas se svíčkami Yankee Candle

Vánoční atmosféra by měla zítra dorazit. Ale abychom byli upřímní, tak ani my ji moc „necítíme“. Nejspíše je to tím, že zatím nemáme žádný sníh. Toho se ani zítra nedočkáme. Takže nám nezbývá nic jiného, než si vánoční atmosféru navodit nějak jinak. Ano, může to být například cukrovím, pohádkami v televizi… a nebo i vánočními svíčkami. A právě na svíčky se v tomto článku zaměříme. 

Vánoční svíčka Yankee Candle. | Zdroj: Weheartit.com

Vánoční svíčka Yankee Candle. | Zdroj: Weheartit.com

Nejideálnější značka na svíčky? Doufáme, že se shodneme na značce Yankee Candle. Sice se řadí mezi ty dražší, ale upřímně – jejich svíčky jsou opravdu kouzelné. A navíc vydrží opravdu dlouho „zapálené„. Proto jsme se na ně tentokrát zaměřili.

Yankee Candle má hned několik různých kolekcí – od květinových, po ovocné, kořeněné až sváteční. A na sváteční právě přišel ten správný čas.

Nejprodávanější svíčkou se stala Yankee Candle Christmas Memories. Tato svíčka v sobě ukrývá mix toho nejlepší během Štědrého dne. Cena je šedesát pět korun českých. Pokud nechcete přímo svíčku, doporučujeme vonný vosk. Ten kupujte v případě, že ho máte na čem roztavit. Každopádně i vosky na dekoraci nejsou k zahození, naopak. Vyzkoušejte vosk Yankee Candle Christmas Cookie. Do třetice? Votivní svíčka Yankee Candle Christmas Eve. Ideální na zapálení na Štědrý den. Cena svíčky je šedesát devět korun českých.

Co vy? Máte rádi značku Yankee Candle?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *