Luxus za úžasné ceny

Chcete si dopřát špetku luxusu? Doporučujeme se zaměřit na povánoční výprodej těch nejluxusnějších značek, které vám nabízí ještě luxusnější produkty. Které to jsou?

Zdroj: Weheartit.com

Jak docílit tohoto vzhledu? Doporučujeme vyzkoušet tekutý make-up značky Estée Lauder, Double Wear Stay-In-Place. Tento make-up poskytuje střední krytí, odolává teplu, na pleti vydrží až patnáct hodin, neucpává póry a také pleť chrání před slunečním zářením. Je vhodný pro všechny typy pleti.

Černá „diorka“ za šest set devadesát pět korun!

Taková cena za černou řasenku Diorshow Iconic od Diora tu ještě nebyla. Aktuálně máte možnost si ji pořídit. Tato řasenka je tvořena jak vosky a oleji, které řasy kryjí a vyhlazují, tak lipidovým komplexem, ten zajišťuje výživu a posílení. Ve výsledku jsou řasy výrazné, vyhlazené, vyživené a objemné.

Zbavte se tmavých kruhů pod očima!

Ideálním produktem na zbavení se tmavých kruhů pod očima je hydratační krém Clinique All About Eyes. Tento krém je vhodný pro smíšenou pleť. Nejenom, že podporuje přirozenou tvorbu kolagenu a chrání pleť před škodlivými vlivy vnějšího prostředí. Cena je sedm set čtyřicet devět korun českých. 

Správná hydratace

Chcete tělu dodat ideální přísun hydratace? Doporučujeme tělové hydratační mléko Biotherm Moisture, které také vyživuje a obnovuje. Jsou v něm obsaženy výtažky z citrusových plodů, zejména pomeranče a grepu, které pokožku osvěží. Vitamin E naopak optimálně obnovuje přirozenou ochrannou vrstvu a elasticitu pokožky. Čistý termální plankton ji pak zanechává sametově hebkou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *