TOP 3 – BĚLÍCÍ PRODUKTY PRO KRÁSNĚJŠÍ ÚSMĚV

Bělení zubů – aktuální téma, kterým se zabývá skoro každý. Pokud si nechcete připlatit za bělení zubů u dentisty, tak máme pro vás pár tipů, díky kterým bělení zubů také snadno docílíte. Čtěte dál..

Tento článek berte spíše jako inspiraci na ty produkty, které jsou aktuálně nejoblíbenější. Takovým tím nejoblíbenějším se stal bělící zubní pudr White Pearl Smile. Lidé si ho oblíbili především proto, že opravdu dokáže zuby vybělit. Obsahuje totiž hned několik účinných látek, mezi které patří i látka peroxydenu. Ta proniká do zubu a odstraňuje další pigmenty. Xylitol naopak posiluje ochranu před zubním kazem, fluorid zvyšuje odolnost zubů proti kazu a také podporuje udržování zubní skloviny. Pudr obsahuje mentolovou příchuť, která dech osvěží. Dále vám vypíšeme další zajímavé účinky, které bělící pudr opravdu splňuje.

Šetrné bělení – posílení zubní skloviny – odstranění škodlivých bakterií – omezení tvorby zubního kazu

Dalším velkým plusem je i cena. Za ostatní bělící produkty byste dali několikanásobek. Tento pudr pořídíte za krásných sto patnáct korun českých ve třech příchutí.

http://www.parfums.cz/

http://www.parfums.cz/

Dalším, velice oblíbeným produktem, se stala tato bělící pasta Yotuel Phrama B5. Tato pasta je velmi šetrná k zubní skloviny, nedráždí citlivé zuby, je jemná k podrážděným dásním a také odstraňuje pigmentové skvrny na zubech. Skládá se z několika složek, které ve spojení aktivně bojují proti vzniku zubního kazu a podporují maximální bělost. Je v ní obsažen například desetiprocentní xylitol, který redukuje tvorbu zubního plaku. Dále draslík napomáhá zajišťovat tlumivé účinky a posiluje zubní sklovinu. Vitamín B5 regeneruje a hojí kožní buňky a výtažek z lékořice zajišťuje dlouhodobý pocit svěžesti v ústech. Cena pasty o padesáti mililitrech je sto osmdesát korun českých.

http://www.parfums.cz/

A pokud si opravdu chcete připlatit, tak doporučujeme stomatologický bělící gel White Pearl Whitening System. Dle zákazníků je tento bělící gel velice efektivní. Cena se pohybuje kolem šesti seti čtyřiceti osmi korun českých. Avšak dle hodnocení zvítězil jak nad jednoduchostí aplikace, tak kosmetické kvality a spokojenosti s výsledkem.

http://www.parfums.cz/

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *