POMŮŽOU DOPLŇKY STRAVY K DOKONALÉMU TĚLU?

www.weheartit.com

www.weheartit.com

V dnešní době jsou často diskutovanými tématy nejrůznější doplňky stravy. Někdo je pro, ale někdo proti. Jak to máte vy? Jste spíše proto, abyste si dopomáhali vitaminy různými tobolkami, nebo raději preferujete vše přírodně? Každý to máme jinak. Tento článek bude zaměřený na různé doplňky stravy, které jsou určené například pro větší objem a pevnost ňader, pevné a zdravé nehty, unavené a těžké nohy, energii či očištění těla.

A jestliže i vy potřebujete své tělo vyčistit a zbavit se tak různých škodlivých látek, tak právě Sanatur Bio Chlorella nejenom zmírňuje stres, ale také účinně pročišťuje střeva. Tento doplněk se používá jako doplňovač účinku dietních a detoxikačních kúr. Také odbourává proces škodlivých látek. Tento přípravek také snižuje překyselení organismu. Byl vyroben na stoprocentní přírodní bázi a je vhodný i pro vegany. Co všechno Sanatur Bio Chlorella obsahuje? Především je v něm obsažen chlorofyl, pak bílkoviny, sedmnáct aminokyselin, železo a vitamín B12, celulóza, vitamín B9, nenasycené mastné kyseliny typu omega3 a základní řada minerálů. Jak správně tento doplněk stravy užívat? Denní dávkování je postaveno na čtyřech tabletách třikrát denně. Nejsou vhodné pro děti do tři let. Samozřejmě všechny doplňky stravy nenahrazují pestrou a vyváženou stravu. Cena doplňku je dvě stě padesát devět korun českých.

Toužíte po hezkých a pevných ňader? Tak právě NadraIN Forte jsou toho schopna. Opět se jedná o doplněk stravy, který zlepšuje pevnost, objem, pružnost a stav pokožky. Doplněk se skládá z extraktu kořene a natě leuzey, která má za úkol zlepšovat hustotu prsní tkáně a tak nadále zpevňovat. Dále dalším obsaženým prvkem je extrakt ze semen světlice barvířská – ta naopak zvětšuje objem prsou. Poslední přidanou složkou je olej ze semen pupalky dvouleté, která obnovuje jejich pružnost. Jak tobolky pravidelně užívat? Dle doporučené denní dávky stačí jedna tobolka denně, kterou zapijete dostatečným množstvím vody. Cena tobolek je jeden tisíc dvacet osm korun českých.

www.weheartit.com

www.weheartit.com

Trápí vás slabé nehty? Potřebujete jim dodat výživu včetně růstu a pevnosti? Pak je možná na čase vyzkoušet další doplněk stravy určený pro pevnost a pružnost nehtového lůžka. DonnaNAILS Supplement obsahuje biotin, zinek, selen, kyselinu listovou, kyselinu panthothenovou, vitamin E a vitamin C. Když tyto všechny ingredience spojíte, objevíte něco, co vám nehty zaručeně obnoví a posílí. Celý doplněk má za úkol vyživit nehtové lůžko, podporovat přirozený růst, udržovat kůžičku okolo nehtů přirozeně celistvou a podporovat zdravý vzhled včetně stimulace obranyschopnosti organismu při plísňových infekcích. Tobolku užívejte jednu jednou denně.

A co vy?  Jste příznivkyní těchto doplňků nebo radši všechny problémy řešíte na přírodní bázi? 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *