Tento týden v akci: Ovesná Weleda, proti pigmentová Bioderma a opalovací fluid Avéne

Jsme v půlce týdne a s ním přichází i týden plný slev. Tentokrát v akci objevíte regenerační kondicionér pro suché až poškozené vlasy, noční krém proti tmavým skvrnám a opalovací fluid na obličej SPF +50.

Zdroj fotografie: Pinterest.com

Tento regenerační kondicionér pro suché až poškozené vlasy značky Weleda je tvořen výtažkem z ovsa setého, přírodními esenciálními oleji, jojobovým a kokosovým olejem, mezinárodní garancí NATURE, dále je navíc bez syntetických konzervantů, barev, parfemace a minerálních olejů či látek vyráběných z ropy.

Dále v akci objevíte noční krém proti tmavým skvrnám Bioderma Pigmentbio Night Renewer, který redukuje a zesvětluje tmavé skvrny, dále také eliminuje produkci melaninu, produkuje kolagen a také působí jako hydratační pleťová maska. Krém je dobré užívat minimálně sedm dní v kuse, aby byl zaznamenán jeho účinek.

Se slevou také pořídíte opalovací fluid na obličej s ochranným faktorem SPF +50 značky Avéne, který poskytuje vysokou ochranu před UVA a UVB zářením, dále pleť chrání před volnými radikály a také na ní nezanechává bílý film. Cenově ho pořídíte za tři sta devadesát osm korun českých.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *