HIGHLIGHT & CONTOUR & MAKEUP Á LA KYLIE JENNER

Tento článek bude trošku odlišný než na ty, na které jste zvyklé. Myslíme, že není špatné se zajímat i o make-up tutorialy slavných celebrit. Tentokrát jsem se zaměřila na jednu aktuální hvězdičku Ameriky – sestru slavnějších sester Kardashian, Kylie Jenner. Proč právě ona? Pokud jste si dobře všimli, tak její tvář prošla značnými „úpravami“. Sama přiznala, že si nechala zvětšit ret pomocí kyseliny hyaluronové, ale je to opravdu všechno? To se bohužel nedozvíme, pokud to sama Kylie nepřizná. Dalším bodem, jak mít tvář jako Kylie, je dobrý make-up a hlavně stínování obličeje. Paradoxně právě konturing může vést i k tomu, že si můžeme o druhé myslet, že podstoupila nějakou tu proceduru – pravda to být rozhodně nemusí. Co budete potřebovat k líčení, abyste vypadala jako Kylie?

1. Stínování

Je základem všeho. Paletku korektorů teď pořídíte všude, ale já osobně doporučuji tuto paletku značky MAKEUP REVOLUTION. Paletka obsahuje osm stínů od světlého až po tmavý odstín. Líbí se mi, že odstíny perfektně kryjí, vydrží po celý den a jsou přirozené! Jak správně stínovat? Na místa, která nechcete příliš zvýraznit, použijte světlý odstín. Na místa, která vám dodají výraz a ohraničení, aplikujte nejtmavším odstín. Pak stačí vzít štětec, pomocí kterého to všechno snadno rozetřete. Inspirujte se obrázkem.

http://weheartit.com/

http://weheartit.com/

2. Řasy a oči

Nezapomeňte na řasy. Pokud nemáte permanentní, anebo své dlouhé, použijte umělé. Jaké? Doporučuji především ty, které jsou vyrobeny z lidských přírodních vlasů. Na takové ty „umělé“ zapomeňte. Vyzkoušejte právě ty, které samy navrhly sestry Kardashian ve své beauty značce KARDASHIAN BEAUTY. Cena řas je dvě stě čtyřicet čtyři korun a uvidíte, že vám vykouzlí sexy pohled. A jak docílit kouřových stínů? Použijte skvělou paletku s vysokou pigmentací značky MAKEUP REVOLUTION! Proč? Hned několik důvodů: dlouhodobá výdrž, kombinovatelné odstíny, matná i třpytivá textura, syté pigmenty a přirozené barvy.

http://weheartit.com/ / Kylie Jenner

http://weheartit.com/ / Kylie Jenner

 3. Rty

Nenadělila vám příroda takové, jaké byste vždy chtěla? Pokud nechcete podstoupit ani estetický zákrok na klinice, doporučujeme konturovat! Nezapomeňte použít vždy ten odstín konturky, který bude stejný jako u rtěnky. Kylie má radši především jemné pastelové odstíny, mezi které patří například značka MAYBELLINE se svou rtěnkou Maybelline Color Sensational Lipstick odstín Rosy Dream či Iced Caramel. Cena rtěnky je sto šedesát čtyři korun českých.

http://weheartit.com/

http://weheartit.com/

A co vy? Jste pro konturování a stínovaní?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *