Jaké budou nejlepší vůně a parfémy tohoto roku? Tady jsou!

Parfémový průmysl přišel na trh v roce 2017 hned s několika novými vůněmi a parfémy. Je dost možné, že právě tyto novinky se stanou tento rok těmi nejlepšími. O které se jedná?

Armani Emporio Because It´s You. Tato parfémovaná voda pro ženy si silně hraje s ženskou svůdností. Parfém je tvořen neroli, citronem, malinou, růží, pižmem, vanilkou a ambrovým dřevem. Jedná o takový parfém, který vás svou silnou harmonií ingrediencí opravdu dostane. Cenově ho pořídíte od jednoho tisíce dvaceti šesti korun českých.

Zdroj fotky: Weheartit.com

Další úžasnou novinkou je Armani Sky di Gioia. Už flakónek může napovědět, že tady díky sladké růžové barvě, objevíte směs těch velmi sladkých tónů – liči, hruška, růžová pivoňka, růže, cedr, ostružiny a bílé víno. Je to zkrátka takový parfém, které dokáže skloubit jak eleganci, tak nadčasovost. Cenově ho pořídíte od jednoho tisíce patnácti korun českých.

Poslední novinkou je parfémovaná voda Gucci Bloom. Z této vůně máme trošku rozporuplné pocity, jelikož se až nápadně podobá vůni Kim Kardashian Kim Kardashian. Možná je to jen naše osobní zaujetí, avšak celkový dojem harmonie vůně je více než podobný. Navíc Gucci Bloom je tvořen především pár ingrediencemi jako je zimolez, tuberóza, jasmín sambac a Orris Root. Cenově ho pořídíte od jednoho tisíce pěti seti padesáti devíti korun českých.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *